Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
niedziela, 7 grudnia 2025 01:49
Reklama

Narkotyki ukrywał pod wykładziną

W ręce policjantów z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu wpadł 40-letni mieszkaniec Radomia za posiadanie znacznych środków odurzających.
Narkotyki ukrywał pod wykładziną

Źródło: Fot. KMP Radom

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową za posiadanie znacznych ilości narkotyków zatrzymali 40-letniego mieszkańca Radomia. Zatrzymanie mężczyzny to efekt prowadzonego przez policjantów rozpoznania środowiska związanego z narkotykami. - Funkcjonariusze pojawili się w jednym z mieszkań przy ul. Wolanowskiej, które wynajmował 40-latek i zabezpieczyli tam kilkadziesiąt woreczków foliowych: 49 torebek z białym proszkiem (21 gramów amfetaminy) i 24 torebki z suszem roślinnym (10 gramów marihuany) - informuje Justyna Leszczyńska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. - Narkotyki ukryte były w łazience pod gumową wykładziną. Mężczyznę osadzono policyjnym areszcie.

Przedstawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i zastosowano wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama