Anna Białkowska to była nauczycielka wychowania fizycznego w Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu i wicedyrektor tej szkoły. Przed wyborem na posła VIII kadencji Anna Białkowska pełniła funkcję wiceprezydenta Radomia. W wyborach do Sejmu w 2015 roku uzyskała prawie 7,5 tysiąca głosów. Bez powodzenia ubiegała się o mandat posła z listy Koalicji Obywatelskiej w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Od 4 grudnia pełni funkcję dyrektora Biura Spraw Senatorskich Senatu RP.
Biuro zajmuje się prawną obsługą senatorów w zakresie wykonywania mandatu, czyli m.in. prowadzenie spraw klubów, kół i zespołów senackich, udzielanie senatorom pomocy w organizowaniu i prowadzeniu biur senatorskich, prowadzenie spraw związanych z zakwaterowaniem senatorów w Warszawie, gromadzenie, analizowanie i udostępnianie informacji związanych z wykonywaniem mandatu senatora oraz udzielanie senatorom konsultacji, informacji i opinii prawnych.








![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze