Podczas kiermaszów będzie można zobaczyć i kupić niepowtarzalne efekty pracy podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej i innych podmiotów pozarządowych działających na rzecz osób z niepełnosprawnością.
W tym roku Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza po raz pierwszy na bożonarodzeniowe kiermasze w trzech lokalizacjach i w trzech terminach. Pierwszy kiermasz odbędzie się tradycyjnie w budynku Urzędu Miejskiego już w najbliższy czwartek, 5 grudnia, w godz. 10-14.
Kolejny kiermasz odbędzie się 10-11 grudnia w Hipermarkecie E. Leclerc przy ul. Toruńskiej w godz. 15 - 19, a 12 grudnia w godz. 9-15 w Centrum Handlowym Atrium Gama przy ul. Mireckiego.
- Zapraszamy mieszkańców Radomia do skorzystania z okazji zakupu specjałów świątecznych i ozdób bożonarodzeniowych, przepięknych stroików, bombek, aniołków, świątecznych kartek oraz innych atrakcyjnych wyrobów. Dochód ze sprzedaży zostanie w całości przekazany na zakup materiałów do prowadzenia dalszej terapii podopiecznych - mówi Janusz Kalinowski z zespołu prasowego UM.















Napisz komentarz
Komentarze