Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!
Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.
Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.
Spektakl „Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał” odbędzie się 11 listopada w Radomskiej Orkiestrze Kameralnej przy ul. Żeromskiego o godz. 16:30.
Bilety do nabycia w Polskie Biuro Podróży, ul. Plac Konstytucji 3 Maja 5 (tel: 48/ 362 43 33, 48/ 362 37 47), Biuro Podróży „Big Holiday“ ul. Wałowa 7 (tel.: 48 629 32 22, 502 297 666, 48 62932 2)
Bilety grupowe i informacja pod numerem tel: 515 400 723. Bilety do nabycia także przez internet
Rezerwacje biletów online e-mail: [email protected]















Napisz komentarz
Komentarze