Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
wtorek, 30 grudnia 2025 23:39
Reklama

Zmiany w PlusLidze. Ósemka zagra o medale

W nowym sezonie rozgrywek siatkarskiej ekstraklasy zobaczymy powiększoną fazę pucharową. Jubileuszowy sezon ruszy w październiku.
Zmiany w PlusLidze. Ósemka zagra o medale

Źródło: / fot. archiwum cozadzien.pl

Przed nami jubileuszowy, 20. sezon w historii PlusLigi. Poznaliśmy już system rozgrywek, który będzie obowiązywał w nadchodzącym sezonie. Jako pierwszy rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Polski, który odbędzie się 23 października w Gliwicach. Trzy dni później ruszy liga, która tym razem potrwa do 9 maja 2020 roku. Kluczowe są jednak zmiany, które dotyczą systemu play-offs.

W fazie medalowej ligi zobaczymy osiem, a nie sześć zespołów. Przegrani w ćwierćfinałach powalczą o piąte i siódme miejsce. Zmiany przegłosowały wszystkie drużyny grające w PlusLidze. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama