Sobotni (8 czerwca) koncert ROK jest ostatnim w tym sezonie artystycznym. A zakończenie ma być niezwykłe. Możliwości harfy elektroakustycznej przedstawi radomskim melomanom Anna Sikorzak-Olek, jedna z najlepszych polskich harfistek, absolwentka Warszawskiej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina.
Harfa elektroakustyczna jest instrumentem rzadko spotykanym w literaturze muzycznej. Podczas sobotniego koncertu Anna Sikorzak-Olek wraz z ROK pod batutą znakomitego dyrygenta Roberta Kabary wykona inspirowany muzyka grecką Koncert na harfę elektroakustyczną i orkiestrę „Athos” Mikołaja Hertla. W programie także Symfonia g-moll nr 40 KV 550 Wolfganga Amadeusza Mozarta.
Początek koncertu o godz. 18. Bilety w cenie 20 i 18 zł do nabycia w kasie ROK lub przez Internet na stronie www.rok.art.pl. Koncert odbędzie się w sali Zespołu Szkół Muzycznych.















Napisz komentarz
Komentarze