Sokół po 20 latach działalności muzycznej wydaje swój pierwszy solowy album pt. „Wojtek Sokół”. Radomianie po raz pierwszy będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć solowy koncert legendy. Najnowsze utwory z płyty 'Wojtek Sokół' zostaną wzbogacone o odświeżone klasyki z wydawnictw WWO, TPWC, duetu z Marysią Starostą oraz innych niezliczonych kolaboracji.
PRO8L3M wystąpi premierowo ze swoją drugą płytą pt. "Widmo". Nie zabraknie także klasyków z wcześniejszych wydawnictw zespołu.
Obydwa koncerty będą miały wyjątkową oprawę wizualną.
Sokół, Ras, DJ Kebs, Oskar i Steez, na jednej scenie już 1 czerwca. Początek koncertów o godz. 21. Wstęp 16+. Bilety do nabycia TUTAJ.
Sokół i PRO8L3M w radomskim klubie G2
Już w najbliższą sobotę, 1 czerwca na mieszkańców naszego miasta czekają dwa spektakularne wydarzenia muzyczne. Na scenie w klubie G2 odbędą się premierowo dwa koncerty. Na jednej scenie wystąpią: Sokół i PRO8L3M.
- 29.05.2019 11:32
Reklama














Napisz komentarz
Komentarze