Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
wtorek, 30 grudnia 2025 21:53
Reklama

Radomianin został mistrzem Polski

Radomski biegacz odniósł duży sukces podczas młodzieżowych mistrzostw Polski.
Radomianin został mistrzem Polski

Źródło: / fot. facebook

Patryk Kozłowski, podopieczny trenera Leszka Trzosa, został młodzieżowym mistrzem Polski w biegu na 5000 metrów. Warto dodać, że dla radomskiego zawodnika był to bieg na wyjątkowym, znacznie dłuższym niż zwykle, dystansie. W ten sposób młody zawodnik sprawdzał formę po zgrupowaniu w Jakuszycach.

Radomski biegacz dobiegł do mety z czasem 14.35. Warto dodać, że w Szczecinku wystartowali również Mateusz Kaczor i Mateusz Dębski. Pierwszy zajął piąte, a drugi ósme miejsce w kraju. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama