Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
czwartek, 1 stycznia 2026 10:41
Reklama

Atrakcje dla kibiców na meczu Radomiaka

Gościem studia lokalnego Radia Rekord był Michał Szprendałowicz, rzecznik prasowy Radomiaka Radom, z którym porozmawialiśmy o licznych atrakcjach czekających na kibiców podczas domowego meczu ze Stalą Stalowa Wola (sobota, 23 marca, godz. 14)
Atrakcje dla kibiców na meczu Radomiaka

Źródło: fot. Emil Ekert


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama