W poniedziałek, 10 września na Twitterze posłanki PiS, Krystyny Pawłowicz pojawił się wpis, w którym skrytykowała wójta Klwowa, Piotra Papisa. Emocje parlamentarzystki wzbudziły tegoroczne obchody "Święta Papryki w Klwowie". We wpisie czytamy:
"„Gospodarny” wójt Papis z PSL gm Klwów k/Przysuchy,przedwyborczo swym „poddanym”,na lokalne Święto Papryki,do gminy liczącej 600 głów,ściągnął na koncert zespół...Boney M. Wydał na ten wyczekiwany przez rolników koncert ok 1 mln tj ok 1/10 całego budżetu."
Wpis wywołał w internecie burzę. Zdania komentujących twitta są podzielone.


Ponadto budżet gminy Klwów to, nie jak twierdzi pani poseł Pawłowicz ok. 10 milionów złotych, a 17 mln. zł.
- Gmina liczy 3600 mieszkańców, nie "600 głów". To pokazuje cynizm pani Pawłowicz. Chciałoby się powiedzieć "niedouczenie", pomimo że ma tytuł profesorski. Ale sądzę, że go kupiła - dodał Piotr Papis.
Wójt do poniedziałku jest na urlopie. Urząd gminy nie komentuje sprawy.















Napisz komentarz
Komentarze