Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 23 stycznia 2026 18:53
Reklama

Sobotni bieg spowoduje utrudnienia w ruchu

W związku z imprezą sportową pod nazwą Bieg Radości - Dumne Warchoły, w sobotę 23 czerwca w godzinach około 11.30-12 zostaną wprowadzone zmiany w ruchu w okolicach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Start i meta biegu będą na stadionie MOSiR. Uczestnicy przebiegną alejkami parkowymi (równolegle do ulicy Planty), a następnie ulicami Sedlaka, Narutowicza, Chałubińskiego oraz ponownie alejkami parkowymi (równolegle do ulicy Planty). W tym okresie fragmenty ulic Sedlaka i Chałubińskiego (między ulicami Narutowicza i Planty) będą zamknięte dla ruchu kołowego. Ulica Narutowicza (między ulicami Sedlaka i Chałubińskiego) będzie w połowie przeznaczona dla biegaczy (po stronie stadionu), a ruch dwukierunkowy będzie odbywał się drugą połową jezdni.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie trasy tego biegu oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez uprawnione osoby.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama