Radomiak II pewnie kroczy po awans do IV ligi. W kolejnym spotkaniu podopieczni Macieja Lesisza rozbili Skaryszewiankę Skaryszew 11:0. Już do przerwy wynik meczu był przesądzony - "Zieloni" prowadzili 5:0. Ponownie błysnęła radomska młodzież: Dominik Sokół zdobył cztery gole, co sprawia, że w całej kampanii ma już na koncie 24 trafienia. Wynik meczu otworzył z kolei Kamil Gilewski, a po dwie bramki zdobyli Bartosz Bogacz i Filip Grzyb. Radomiak plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli z dwoma punktami przewagi nad Mazowszem Grójec. Radomska ekipa ma także jeden zaległy mecz do rozegrania.
Radomiak II Radom - Skaryszewianka Skaryszew 11:0 (5:0)
Bramki: Gilewski (6'), Sokół (11', 14', 22', 31'), Bogacz (59', 62'), Grzyb (70', 82'), Hodowany (80'), Winsztal (85')
Radomiak: Haluch (46' Kowalczyk) - Jabłoński (61' Piskorz), Kucharski, Wiatrak (61' Nowosadko), Hodowany, Gilewski, Nowakowski J. (61' Markiewicz), Filipowicz (46' Bogacz), Winsztal, Brągiel (46' Lech), Sokół (67' Grzyb)
Pozostałe radomskie zespoły w okręgówce zagrały ze zmiennym szczęściem. Centrum Radom pewnie pokonało Mogielankę 4:2. Dwa trafienia w tym meczu zaliczył Piotr Tworzewski. "Centralni" plasują się na 9. miejscu w tabeli, ale mają do rozegrania jeszcze trzy zaległe spotkania.
Centrum Radom - Mogielanka Mogielnica 4:2 (3:1)
Bramki: Pacyna (24') Tworzewski (35', 43') Jedynak (59')
Z kolei Zamłynie Radom przegrało w Pionkach z miejscowym Prochem 1:4. Zamłynie obecnie zajmuje 6. miejsce w lidze.
Proch Pionki - Zamłynie Radom 4:1 (1:0)
Bramki: Kapusta (21'), Barzyński (46'), Szczepański (55'), Nqabeni (83') - Bawor (82')















Napisz komentarz
Komentarze