Komenda Miejska Policji w Radomiu w piątek rozpoczęła poszukiwania radomianina, 73-letniego Jana Orlickiego. 15 marca wyszedł z domu i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Jest ubrany w jeansowe niebieskie spodnie, jeansową kurtka i czarną czapkę z daszkiem.
Rysopis zaginionego: wzrost ok. 165 cm, szczupła budowa ciała, twarz okrągła, włosy krótkie siwe, uzębienie niepełne.
- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej proszę kierować do Wydziału Kryminalnego KMP w Radomiu osobiście lub telefonicznie pod numer telefonu 345-27-31, 345- 26-30 lub 997 -mówi Juztyna Leszczyńska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej w Radomiu.
![Radom. Poszukiwany 73-latek [odnaleziony] Radom. Poszukiwany 73-latek [odnaleziony]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/xl-radom-poszukiwany-73-latek-odnaleziony-1743795563.jpg)














Napisz komentarz
Komentarze