Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
wtorek, 23 grudnia 2025 14:35
Reklama

Pogoda w kratkę. Idzie fala mrozów

Niektórzy mieli nadzieję, że zima w tym roku opuściła nas na dobre. Nic bardziej mylnego. Mimo, że aktualnie mamy nawet kilkanaście stopni na termometrach, już za kilka dni ponownie zawitają do nas mrozy. Sprawdźcie pogodę na najbliższy tydzień.

Wtorek - DZIŚ - 13 marca
Przejściowe zachmurzenie
Temperatura: od 5° do 13°
Wiatr: 14-30 km/h
Ciśnienie: 982 hPa

Środa - 14 marca
Przelotne opady
Temperatura: od 2° do 10°
Wiatr: 13-24 km/h
Ciśnienie: 987 hPa

Czwartek -  15 marca
Pochmurno
Temperatura: od 2° do 6°
Wiatr: 12-26 km/h
Ciśnienie: 990 hPa

Piątek - 16 marca
Deszcz i śnieg
Temperatura: od -3° do 5°
Wiatr: 25-36 km/h
Ciśnienie: 983 hPa

Sobota - 17 marca
Lekkie opady śniegu
Temperatura: od -2° do -10°
Wiatr: 25-38 km/h
Ciśnienie: 979 hPa

Niedziela - 18 marca
Opady śniegu
Temperatura: od -5° do -15°
Wiatr: 14-27 km/h
Ciśnienie: 983 hPa

Poniedziałek - 19 marca
Opady śniegu
Temperatura: od -2° do -13°
Wiatr: 10-19 km/h
Ciśnienie: 990 hPa


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama