Przepyszne przystawki, doskonałe dania główne i znakomite desery - szykuje się prawdziwa kulinarna uczta, podczas której rozsmakujemy się w potrawach lokalnych restauracji i kawiarni. Nie zabraknie także ciekawych konkursów dla uczestników i samych restauratorów. A wszystko to podczas Radom Food Fest – Rozsmakuj się w Radomiu!
Festiwal jest nie tylko doskonałą okazją do odwiedzenia ulubionych lokali i poznania tych, w których jeszcze nie mieliśmy okazji gościć, ale także do wyboru najlepszego restauratora w mieście!
Restauracja Greenzebra serwuje tylko dania wegetariańskie i wegańskie od 10 lat . Jest pierwszą tego typu restauracją w Radomiu. Chcemy pokazać jak wygląda kuchnia roślinna na całym świecie. Menu posiada potrawy meksykańskie, chińskie, tajskie, karaibskie, kuchnie włoską, francuską, arabską, a także wegetariańskie wersji słynnych mięsnych klasyków. Każde danie zrobione jest z naturalnych produktów bez dodatków sztucznych wzmacniaczy smaków i barwników.
Głosować na Green Zebrę możecie tutaj...
... a wszystkie restauracje biorące udział w Radom Food Fest, znajdziecie tutaj!
























Napisz komentarz
Komentarze