Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
środa, 28 stycznia 2026 06:37
Reklama

Deblowe zwycięstwo Karoliny Gołdy

Kolejny udany występ na swoim koncie ma Karolina Gołda. Tenisistka AT Masters Radom tym razem zmierzyła się ze starszymi rywalkami.
Deblowe zwycięstwo Karoliny Gołdy

Źródło: / fot. organizator

Karolina Gołda po raz kolejny wystąpiła w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym, lecz tym razem w kategorii młodziczek do lat 14. Radomianka na zawodach w Warszawie zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, wygrywając grę deblową w parze z Sonią Bojarską. W grze pojedynczej nie udało jej się wywalczyć awansu do ćwierćfinału, jednak nie może się wstydzić porażki po bardzo zaciętym pojedynku. Gra przeciwko starszym rywalkom była z pewnością pożytecznym sprawdzianem dla zawodniczki AT Masters Radom.

WYNIKI

Karolina Gołda - Sandra Pałyska 6:0; 6:0
Karolina Gołda - Julia Cieśluk 2:6; 6:4; 6:7

Karolina Gołda/Sonia Bojarska - Marika Caruk/Aleksandra Walaszek 4:6; 6:1; 10:5
Karolina Gołda/Sonia Bojarska - Julia Chodkowska/Julia Cieśluk 4:6; 6:0; 10:7


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".
 
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

Komentarze

Reklama