
Projekcje filmów poprzedzi spotkanie z animatorem, który zorganizuje gry, zabawy i konkursy związane z tematem spotkania. Uczestników czeka wspaniała zabawa i mnóstwo atrakcji. Spotkania skierowane są do rodziców z dziećmi w wieku 3-6 lat. Repertuar filmów jest specjalnie dobrany do wieku oraz percepcji młodych adeptów kina. Dodatkowo, projekcja odbywa się w specjalnych warunkach - delikatnie przyciemnione światło i lekko wyciszony dźwięk.
Tematem najbliższego spotkania będą zimowe sporty. Dzieci poznają, jakie dyscypliny sportu można uprawiać i czy zawsze potrzebny jest do tego śnieg i lód. Organizatorzy sprawdzą, czy dzieci znają najlepszych polskich zimowych sportowców i potrafią ich rozpoznać. Szykuje się wspaniała zabawa, nie przegapcie!
Później dzieci obejrzą zestaw bajek:
Później dzieci obejrzą zestaw bajek:
Wielka Podróż Bolka i Lolka: Wyspa Bolka i Lolka
Reksio i ptaki: Reksio i dzięcioł
Pampalini łowca zwierząt: Pampalini i boa
Bolek i Lolek wyruszają w świat: Łowcy bizonów
Przygody Myszki: Myszka nad wodą
Cena biletu to tylko 10 zł. dla każdego uczestnika [zarówno dziecka jak i dorosłego]. Bilety już w sprzedaży.








![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)




