Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 19 grudnia 2025 20:00
Reklama

Rywalki nie przyjechały

W 16 kolejce I ligi kobiet Czwórka Radom miała zagrać z Czarnymi Świerklany. Miała... bo rywalki nie dotarły na mecz.

- Z informacji, które dostaliśmy wynika, że rywalki z powodu chorób kilku zawodniczek nie stawiły się na zbiórce. Miały przyjechać na mecz dzień wcześniej. Polski Związek Piłki Nożnej nic jednak o tym nie wiedział i sędziny pojawiły się na stadionie - mówi Marcin Brodecki, trener Czwórki Radom. W miejscu rozgrywania spotkania pojawił się oczywiście zespół gospodyń.

W związku z powyższym radomianki wygrają walkowerem.

Do końca sezonu pozostały dwa mecze. W następnej kolejce Czwórka jednak pauzuje. Ostatnie spotkanie sezonu radomianki rozegrają więc 8 czerwca. U siebie podejmą Starówkę Nowy Sącz.

Sportowa Czwórka Radom - Czarne Świerklany
(walkower)


Podziel się
Oceń

Reklama