Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 11:23
ReklamaElmas

Radomski Przegląd Chórów Oświatowych

11 października w Zespole Szkół Muzycznych odbędzie się Radomski Przegląd Chórów Oświatowych. Początek o godz. 17. Wstęp wolny.


Wystąpią: Chór nauczycielski Festa Allegra (działający przy PSP nr 2), Gospel (MDK), Chór Akademicki (UTH) i Chór Campanella (II LO). W sumie wystąpi około 12 osób, będzie też wielki finał z udziałem wszystkich zespołów.

Impreza odbędzie się z okazji Dnia Edukacji Narodowej i przede wszystkim X-lecia pracy artystycznej Festa Allegra.

Organizatorami są: Oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego w Radomiu, Zespół Szkół Muzycznych i Młodzieżowy Dom Kultury.


Podziel się
Oceń

ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama