Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
sobota, 6 grudnia 2025 09:50
Reklama Fotowoltaika

Pijany kierowca tira! Miał 2 promile!

We wtorek (25 lutego) rano policjanci zatrzymali kierowcę tira, który miał prawie dwa promile alkoholu we krwi i prowadził samochód ciężarowy z naczepą. Mężczyzna stracił prawo jazdy, sprawą zajmie się sąd.

 - Przed godziną 7 rano strażnicy miejscy zauważyli tira i mieli podejrzenie, że kierowca prowadzi pojazd pod wpływem alkoholu, dlatego poinformowali o zajściu dyżurnego radomskiej policji. Na ulicy Chrobrego policjanci z drogówki skontrolowali auto - informuje Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.  - Okazało się, że 32 -letni kierowca miał problemy z poruszaniem się oraz płynnością mowy. Badanie wykazało, że miał ok. 2 promile alkoholu w organizmie. Jak tłumaczył godzinę wcześniej wypił piwo. Ustalono, że  mężczyzna chwilę wcześniej wyjechał z parkingu przy ulicy Żółkiewskiego, by rozpocząć podróż. Na szczęście nie odjechał zbyt daleko.

Mężczyzna stracił prawo jazdy, a teraz odpowie przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Podziel się
Oceń

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama