Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.
Do awarii doszło ok. godz. 9 w rurociągu na ul. Sienkiewicza. Rura pękła w okolicy kamienicy Glogierów.
Przyczyny awarii nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie doszło do uszkodzenia złącza wodociągowego – informuje dyżurny pogotowia Wodociągów Miejskich.
Bez wody są obecnie mieszkańcy budynków od ul. Sienkiewicza do 25 Czerwca, Mickiewicza do Galerii Rosa, a także ul. Wyszyńskiego i Moniuszki w stronę Żeromskiego.
Trwają prace nad usunięciem awarii. Jak czytamy na stronie Wodociągów Miejskich naprawa może potrwać do godziny 15.
Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.









![Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA] Tragiczne zderzenie pod Radomiem. Nie żyją dwie osoby [AKTUALIZACJA]](https://static-radom.cozadzien.pl/data/articles/sm-16x9-wypadek-smiertelny-pod-radomiem-droga-nieprzejezdna-1772183247.jpg)




