Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 16:23
Reklama

Dziś Elektryzujący Maraton Filmowy w Multikinie

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej  "Elektrownia" zaprasza na kolejny Elektryzujący Maraton Filmowy, który rozpocznie się w poniedziałek, 21 lipca o godz. 18.30 w Multikinie.      W tym miesiącu w programie znalazły się dwa filmy: "Artysta i modelka" oraz "Wilgotne miejsca".

godz. 18.30

Artysta i modelka – dramat, reż. Fernando Trueba, Hiszpania 2012 (104’)


Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną w południowej Francji. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek jego kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce. To powolne, czarno- białe estetyzujące kino poświęcone tradycyjnemu procesowi twórczemu.

godz. 20.30

Wilgotne miejsca – dramat, komedia, reż. David Wnendt, Niemcy 2013 (109') od 18 lat 

Adaptacja powieści Charlotte Roche („Modlitwa Waginy”). Utrzymany w stylistyce muzycznego teledysku, przypomina takie obrazy jak „Trainspotting”, „Biegnij Lola Biegnij”. Pokazuje wszystko to, co w ludzkim ciele ukryte, wstydliwe i tajemnicze poprzez historie Helen, która nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców łamie jedno tabu za drugim realizując własne marzenia i pragnienia.


Projekcje odbywają się w Multikinie (Galeria Słoneczna), ul. Chrobrego 1.

Ceny biletów: 1 film – 15 PLN, 2 filmy – 24 PLN.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany repertuaru.

UWAGA: Podczas wakacji bilety będą w sprzedaży wyłącznie w Multikinie, pół godziny przed każdym seansem.

Projekt jest realizowany przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.


Podziel się
Oceń

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama