Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
czwartek, 1 stycznia 2026 23:55
Reklama

Czerwcowy kalendarz Radomiak

W sobotę (3 czerwca) Radomiak Radom rozegra ostatnie w tym sezonie spotkanie o punkty. „Zieloni” zmierzą się na wyjeździe z ROW-em Rybnik. Później na radomskich piłkarzy czekają dwa mecze barażowe.

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Na zakończenie sezonu Radomiak zmierzy się na wyjeździe z ROW-em Rybnik. To spotkanie zostanie rozegrane w sobotę (3 czerwca) o godz. 17. Jednak ten mecz dla „Zielonych” nie będzie miał już żadnego znaczenia, bowiem już wcześniej zapewnili sobie czwarte miejsce w tabeli dające prawo gry w barażach o awans do I ligi. Natomiast ROW jest już pewny utrzymania w II lidze.

Po spotkaniu w Rybniku radomianie będą mogli się skupić na walce w barażach o awans do I ligi. W tych pojedynkach ich rywalem będzie albo Drutex-Bytovia Bytom, albo Wisła Puławy.

Mecze barażowe zostaną rozegrane w niedzielę 11 i 18 czerwca. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na terenie I-ligowca, a rewanż w Radomiu.

Czerwcowy kalendarz Radomiaka

ROW Rybnik - Radomiak Radom, 3 czerwca (sobota) godz. 17:00

Drutex-Bytovia Bytów/Wisła Puławy - Radomiak Radom, 11 czerwca (niedziela) godz. 17:00

Radomiak Radom - Drutex-Bytovia Bytów/Wisła Puławy, 18 czerwca (niedziela) godz. 16:00


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.



Podziel się
Oceń

Reklama