Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 14:11
Reklama Czarno Białe sprzątanie profesjonalne

Przedłużą areszt dla Sebastiana N.?

Trwa posiedzenie sądu w sprawie przedłużenia tymczasowego aresztu dla Sebastiana N. oskarżonego o uprowadzenia trzyletniego Fabianka z jednoczesnym pozbawieniem go wolności.


Prokurator zmienił jednak oskarżenie, które wcześniej ogłosił podejrzanemu. Obecnie ojciec uprowadzonego dziecka odpowie nie tylko za uprowadzenie, ale również za pozbawienie wolności na czas dłuższy niż siedem dni w okresie od 24 listopada do 4 grudnia. Spowoduje to zmianę kwalifikacji prawnej czynu w części dotyczącej pozbawienia wolności, co oznacza, że teraz kara za tego rodzaju przestępstwo wynosi od roku do 10 lat.

W sądzie jest nasz reporter. Więcej szczegółów wkrótce.



Podziel się
Oceń

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama