Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 09:46
Reklama Czarno Białe sprzątanie profesjonalne

BIAŁOBRZEGI. Kolizja ze stadem dzików na S7

Dziś w nocy po godzinie 2. na drodze S7 w miejscowości Falęcice na jezdnię w kierunku Radomia wprost pod jadący samochód ciężarowy wtargnęło stado dzików. W wyniku tego zderzenia na miejscu padło 10 dzików. Kierującemu nic się nie stało.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś w nocy po godzinie 2. na drodze S7 w miejscowości Falęcice. Po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny natychmiast na miejsce wysłał patrol. Przybyli na miejsce policjanci zobaczyli całą jezdnię pokrytą krwią i częściami zwierząt.

Jak ustalili policjanci na jezdnię w kierunku Radomia wprost pod jadący samochód ciężarowy wtargnęło stado dzików. W wyniku tego zderzenia na miejscu padło 10 dzików. Pojazd został poważnie uszkodzony, ale na szczęście kierujący nie odniósł żadnych obrażeń. Usuwanie skutków tego zdarzenia trwało ponad godzinę, po czym ruch został wznowiony.


Podziel się
Oceń

Reklama