Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
piątek, 5 grudnia 2025 20:45
Reklama

Z Radomia do Sandomierza bez przesiadki

PolskiBus uruchamia kolejne połączenia z Radomia. Od 1. października siatka połączeń z Radomia rozszerzy się o Sandomierz i Tarnobrzeg oraz siedem dodatkowych kursów do Warszawy.

Jeszcze kilka lat temu, żeby dojechać z Radomia do Sandomierza, trzeba było mieć sporo cierpliwości i wolnego czasu. Najpierw autobusem do Ostrowca Świętokrzyskiego a potem po kilku godzinach czekania do Sandomierza. - Taka podroż to gehenna – pisze nasza czytelniczka Agnieszka.

Teraz ta sytuacja się zmieni. W niecałe dwie godziny, bez przesiadki i za kilkanaście złotych. To nowa oferta PolskiBus.com - Z przyjemnością chciałbym poinformować o nowych i niezwykle pozytywnych zmianach dla mieszkańców Radomia. Dzięki temu Radom zyskuje nowe połączenia z kolejnymi wspaniałymi miastami oraz dodatkową liczbę codziennych kursów do stolicy. Jestem przekonany, że nasi Pasażerowie docenią to udogodnienie, które daje im jeszcze większe możliwości planowania komfortowych podróży z PolskiBus.com - informuje Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com.

Od października nie będzie też problemów z dotarciem do Warszawy w dowolnej godzinie. PolskiBus.com wprowadza aż siedem dodatkowych połączeń, co daje możliwość dojazdu do stolicy co godzinę – między 4. rano a 9. wieczorem.


Podziel się
Oceń

Reklama
ReklamaElmas wędliny
Reklama
ReklamaSalon Oświetleniowy Mirat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama