Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
wtorek, 23 czerwca 2026 15:04
Reklama

WITKOWSKI JAK TUSK

W sobotę na murawie radomskich samorządowców oglądaliśmy w nowej roli. Na pożegnanie stadionu odbył się mecz samorządowców z oldbojami. Na boisku mogliśmy oglądać m.in prezydenta Radosława Witkowskiego, wiceprezydentów: Konrada Frysztaka i Jerzego Zawodnika czy posła Leszka Ruszczyka. Mecz zakończył się 3:2 dla oldbojów.  Co to był za mecz!


Zobacz jak grali samorządowcy



Podziel się
Oceń

Reklama