Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
środa, 31 grudnia 2025 19:43
Reklama

Rewitalizacja szuka inwestora

Zarząd spółki „Rewitalizacja” zaprasza do składania ofert w II etapie procedury podwyższenia kapitału zakładowego spółki poprzez wniesienie do spółki wkładu pieniężnego w wysokości 1.000.000,00 PLN przez potencjalnego inwestora w zamian za nowoutworzone udziały. Pozostałe środki pieniężne na wykonanie projektów inwestycyjnych w wysokości do kwoty 19.300.000,00 PLN będą pochodziły z pożyczki od nowego udziałowca inwestora spółki „Rewitalizacja”.



Środki finansowe zostaną przeznaczone na realizację dwóch planowanych przez spółkę „Rewitalizacja” projektów inwestycyjnych. Szczegółowe informacje określające cel, sytuację ekonomiczno – finansową spółki wraz z dokumentami określającymi status prawny wskazane zostały w Memorandum Informacyjnym. Rewitalizacja Miasta Kazimierzowskiego jest niezmiernie ważna. Władzom miasta zależy, aby serce Radomia odzyskało swój blask i było miejscem przyjaznym dla mieszkańców. Ma być atrakcyjne, ma przyciągać swoim klimatem i być wizytówką Radomia.


Podziel się
Oceń

Reklama