Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 1:2 (zapis relacji)

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 1:2
Bramki: Gębalski 90'Leandro 18', Filipowicz 80'

90'+4 Koniec spotkania! Radomiak wygrywa w Stalowej Woli 2:1!!!
90'+4 Radomiak utrzymuje się przy piłce w rogu boiska.
90'+3 Była szansa dla Radomiaka. Cupriak uderzał, ale będzie róg.
90' Sędzia doliczył cztery minuty. Dwie z nich już minęły.
90' Szady broni, ale wyszedł za szybko z bramki i dostał . W powtórce Adrian Gębalski się nie myli i mamy 1:2.
90' Powiedziałem to w złej godzinie. Głupie zagranie ręką jednego z radomskich obrońców i będzie rzut karny dla Stali.
89' Trwa walka w środku pola. Wydaje się, że nic złego już się Radomiakowi nie stanie.
87' Cupriak ponownie w polu karnym, ale wyjaśnia defensywa Stali.
85' Piłka w pole karne. Tam przewrócił się Kamil Cupriak, ale sędzia nie wskazał na wapno.
84' Adrian Szady uspakaja łapiąc piłkę.
83'Trzecia zmiana w Radomiaku. Schodzi Maciej Filipowicz, wchodzi Mateusz Spychała.
81' Schodzi Michał Mistrzyk, wchodzi Radosław Adamski.
80'  Gollll!!! Ależ błąd defensywy Stali. Bramkarz wyszedł z bramki Kamil Cupriak zauważył kolegę i podał do Filipowicza, a ten trafia do pustej bramki!! 2:0 dla Radomiaka.
79' Szybka odpowiedź Stali. Radomiak faulował i  dla Darka Brągiela.
78' Długie podanie do Filipowicza. Ten się poślizgnął na mokrej murawie, a potem jeszcze faulował jednego z obrońców.
77' Była szansa dla Radomiaka. Filipowicz przedarł się w pole karne i dograł do Agu, ale jego strzał zablokowany i będzie tylko rzut rożny. Koncki zacznie od własnej bramki.
75'I kolejna zmiana u "Zielonych" schodzi Szymon Stanisławski, na boisku melduje się Kamil Cupriak.
75'  pierwsza kartka dla Radomiaka, ukarany Bartosz Sulkowski.
73' Pierwsza zmiana w Radomiaku. Schodzi Leandro Rossi, wchodzi Chinonso Agu.
73' Szady zacznie od bramki. Radomiak musi uspokoić grę.
71' Zamieszanie w radomskim polu karnym. Ponownie bramki nie ma, ale będzie rożny. I jeszcze jeden róg.
70' Stanisławski faulowany w środku pola. Będzie chwila na uspokojenie.
68' Po chwili groźny strzał Stali i doskonała interwencja Adriana Szadego.
67' Zamieszanie w polu karny i Stal wychodził z kontrą, ale po chwili pod bramką odnalazł się Leo, który próbował strzelić, ale został zatrzymany.
66' Leo czarował. Próbował minąć trzech rywali i był faulowany. Blisko pola karnego Stali. Sulkowski w pole karne, Kocki piąstkuje i piłka wychodzi na róg.
64' I ponownie było groźnie. Kolejny strzał Stali, ale znowu niecelne uderzenie. Czy Radomiak będzie miał tyle szczęścia do samego końca?
62'dla Piechniaka. To trzecie upomnienie dla Stali, Radomiak jeszcze bez indywidualnej kary. Michał Grudniewski zwija się z bólu.
61' Kolejny błąd defensywy "Zielonych". Była szansa dla Stali i groźny strzał, na szczęście sędzia odgwizdał spalonego. Ale to kolejny sygnał dla Radomiaka, że  nie można lekceważyć rywali.
61' Tempo siadło. Radomiak spokojnie rozgrywa.
59' Schodzi Adam Zawierucha, wchodzi Kacper Piechniak.
58' Spokojnie rozgrywali obrońcy Radomiaka. Potem na długą piłkę zdecydował się Bemba, ale w okolicach pola karnego piłki nie przejął Szymon Stanisławski.
56' Nieudany atak Radomiaka i Koncki zaczyna od bramki.
54' Po rożnym piłka wylądowała na nodze Bemby. Piłkarz z Gwadelupy zdecydował się na uderzenie, ale ponownie nie trafił w światło bramki.
53' Stanisławski wpadł w pole karne i dograł do kolegów. Niestety piłkę wybił obrońca, choć blisko było samobója. Tylko rożny dla Zielonych.
51' Będzie rożny dla Radomiaka. Nic z niego nie wyszło.
49' Fatalny błąd defensywy Radomiaka. Kiks jednego z obrońców i piłka wylądowała pod nagami napastnika Stali. A ten stanął oko w oko z Adrianem Szadym. Na szczęście nasz bramkarz uratował swój klub.
46' To mógł być fantastyczny początek drugiej połowy. Leandro znalazł się na prawym skrzydle i z ostrego kąta zdecydował się na uderzenie. Niestety strzał przeleciał obok bramki.
46' Wracamy do gry. Przed nami drugie 45 minut. Pierwsza zmiana w Stali zszedł Przemysław Stelmach, w jego miejsce pojawił się Mateusz Argasiński.

45'+1 Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi 1:0
45'+1 Była jeszcze szansa dla Radomiaka, ale wrzutkę Sulkowskiego przeciął Koncki. Później Stal jeszcze szukała kontry, ale "Zieloni" się wybronili.
45' Sędzia doliczył 60 sekund.
45' Leandro uderzył z około 40 metrów. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.
43' I Stal atakuje. Będzie kolejny rzut rożny. Sulkowski wybija na kolejny róg. Był strzał Wójcika, ale bardzo bardzo niecelny.
42' Kolejny faul gospodarzy.  dla Adriana Dziubińskiego.
40' Mocne zagranie w pole karne Stali, ale Koncki na posterunku.
39' dla Adama Zawieruchy.
38' Była szansa na kontrę. Przejął piłkę Filipowicz i ruszył prawym skrzydłem, ale jego zagranie zostało zablokowane.
37' Szymon Stanisławski zwija się z bólu. Gra przerwana, ale nasz napastnik podnosi się o własnych siłach.
36' Gospodarze po raz kolejny dali się złapać na spalonego. Adrian Szady zaczyna od własnego pola karnego.
34' Bemba faulowany w środku pola.
33' Składna akcja Radomiaka. Czarował Leandro, który dograł w pole karne do Stanisławskiego. Ten źle przyjął na klatkę piersiową i piłka wylądowała w rękach bramkarza Stali.
33' Trwa walka w środku boiska. Radomiak przy piłce.
31' I ponownie Stal w ataku. Było groźnie pod radomską bramką, bo piłka trafiła w słupek, ale sędzie odgwizdał spalonego.
30' Na spalonym jeden z piłkarzy "Stalówki"
28' Zamieszanie w polu karnym Stali, ale defensywa gospodarzy ponownie wyjaśnia.
27' Stanisławski przejął piłkę i wywalczył kolejny rzut rożny. Gurzęda uderzał, ale niecelnie.
25' Groźne uderzenie Sulkowskiego i Koncki broni z najwyższym trudem. Będzie rożny. Stal wyjaśnia.
25' Będzie okazja. Stanisławski faulowany około 20 metrów od bramki gospodarzy.
24' Kolejny rożny dla Stali. Groźne uderzenie gospodarzy! Na szczęście piłka za wysoko, choć do poprzeczki nie było daleko.
23' Długa piłka od Sulkowskiego do Brągiela, ale Darek nie doszedł do tego podania. Stal zacznie od własnej bramki.
21' Teraz swojej szansy szukał Bartosz Sulkowski, ale jego uderzenie okazało się niecelne.
20' A tymczasem na trybunach pojawili się kibice z Radomia. Jest ich około 100.
18' GOLLLL!!!! Kapitalna kontra Radomiaka i piękny gol Leandro!!!! Brazylijczyk przebiegł z piłką kilkadziesiąt minut i pewnie pokonał bramkarza Stali!
17' Będzie rzut wolny dla Stali z niebezpiecznej odległości od radomskiej bramki.
16' Sędzia przerwał grę, bo w polu karnym Radomiaka leży Adrian Gębalski.
15' Leandro szalał na skrzydle, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.
14' Kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego przez Radomiaka. Ostatecznie piłka trafiła na nogę Bemby, a ten uderzył z daleka, ale wysoko nad poprzeczką.
12' Próbował Leandro, ale Stal zacznie od własnej bramki.
10' Było groźnie. Dobre dośrodkowanie i strzał Gurzędu, ale jakimś cudem broni bramkarz gospodarzy.
9' W odpowiedzi będzie rożny dla "Zielonych".
8' Tym razem Stal z rzutu wolnego. Piłka po ziemi przeleciała obok bramki i będzie rożny dla gospodarzy. Szady zacznie od bramki.
7' Kolejna akacja gospodarzy i strzał na bramkę Radomiaka, na szczęście Adrian Szady na posterunku.
5' Frekwencja na stadionie nie jest zbyt wysoka, a ciągle brakuje sympatyków radomskiego zespołu.
4' I kontra Radomiaka. Szymon Stanisławski wpadł w pole karne, ale faulował jednego z obrońców Stali. Szybki początek spotkania.
3' W odpowiedzi kontra Stali, ale ostatecznie gospodarze nie oddali strzału.
2' Radomiak w ataku i będzie rzut rożny dla "Zielonych". Było zamieszanie, ale Stal się obroniła.
1'Zaczynamy.

16.56 Piłkarze obu ekip wychodzą już na boisko, za chwilę początek spotkania.
16.51 Dziś rozegrane zostanie osiem spotkań II ligi. Poza meczem w Stalowej Woli zmierzą się ze sobą zespoły: Puszcza Niepołomice - Siarka Tarnobrzeg, Rozwój Katowice - ROW Rybnik, Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo, Raków Częstochowa - Warta Poznań, Polonia Bytom - Olimpia Elbląg, Odra Opole - Polonia Warszawa oraz Kotwica Kołobrzeg - GKS Katowice. Natomiast wczoraj Gryf Wejherowo wygrał na wyjeździe z Olimpią Zambrów 3:1.
16.47 Dla obu zespołów będzie to drugie spotkanie w ciągu kilkunastu dni. Po raz ostatni Radomiak i Stal spotkały się w lipcu w rundzie wstępnej Pucharu Polski, a wtedy to "Zieloni" pokonali rywala aż 4:0. Dziś chyba też nie miał by nikt nic przeciwko powtórce tamtego rezultatu. A więcej o tamtym spotkaniu można przeczytać - TUTAJ. A tak to wtedy wyglądało.

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

16.44 W pierwszej kolejce Radomiak Radom zremisował na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 0:0 więcej o tym spotkaniu TUTAJ, natomiast Stal przegrała na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg aż 0:3.
16.40 Sędzią w dzisiejszym meczu będzie pan Jacek Lis z Katowic
16.35 Znamy już wyjściowe składy obu zespołów. Radomiak zagra dokładnie w takim samym ustawieniu jak przed tygodniem w Tarnobrzegu. Natomiast w składzie Stali znalazł się Adrian Dziubiński, który w zeszłym sezonie bronił barw Broni Radom.
16.30 Już za 30 minut rozpocznie się spotkanie drugiej kolejki II ligi, w którym Radomiak Radom podejmie na wyjeździe Stal Stalową Wolę. Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Krzysztof Domagała.

Stal Stalowa WolaKoncki - Mistrzyk, Kolbusz, Korczyński, Gębalski, Dobkowski, Stelmach, Wójcik, Zawierucha, Żołądź, Dziubiński
Radomiak Radom: Szady - Kucharski, Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski, Bemba, Kościelny, Filipowicz, Brągiel, Stanisławski, Leandro