Co Za Jazda! do Szydłowca

Co Za Jazda! do Szydłowca
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Pogodę w kratkę mamy już (chyba) za sobą. Przyszła pora na słoneczne i prawie letnie dni. Radomskie pola wyglądają coraz piękniej, a lasy dają przyjazny cień. Nie można w taką pogodę siedzieć w domu. Warto się ruszyć z wygodnego (jakby nie patrzeć) fotela i odwiedzić miejsca, których - choć są na wyciągnięcie ręki - wcale ich nie znamy. A przecież tak blisko od Radomia są takie, które mogą nas zachwycić swoim położeniem, zabytkami czy niepowtarzalnym urokiem. Nadszedł ten czas!

A o tym co warto zobaczyć w Szydłowcu pisaliśmy TUTAJ. 

Stowarzyszenie Co Za Jazda!, Radio Rekord i CoZaDzien.pl proponują po raz trzeci w tym roku rowerową wyprawę z cyklu Co Za Jazda! na zamek w Szydłowcu. Zapraszamy każdego – z rodzinami i przyjaciółmi. A jeśli ktoś ma ochotę samotnie przejechać te 40 km w bezpiecznym peletonie, będzie nam również bardzo miło. Trasa zaplanowana została w taki sposób, aby razem mogli jechać zarówno młodzi adepci kolarstwa, jak i ich rodzice czy dziadkowie.

Jeżeli chcecie poznać szczegóły trasy to zajrzyjcie TUTAJ.

W niedzielę, 11 czerwca spakuj żonę/ męża, dzieci i teściową, zabierz przyjaciół, wręcz im po rowerze, przyjedź na godz. 10 pod sklep Decathlon przy al. Grzecznarowskiego i... ruszaj z nami do Szydłowca! Tam będzie czekać na nas piknikowe ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz niepowtarzalny Przegląd Kapel i Zespołów Ludowych Stylizowanych im. Jana Derlety. Dla tych nieco bardziej samotnych - możliwość odnalezienia prawdziwej księżniczki lub księcia; w końcu jak jest zamek, to księżniczka też być musi.

A o tym, że warto jechać z nami mogą świadczyć wspomnienia z pierwszych wypraw. A jak na nich było można zobaczyć - TUTAJ. 

Zarejestruj się już dziś, wysyłając SMS o treści: jazda.szydlowiec.imię i nazwisko na nr 7248 (2,46 zł z VAT). Zachowaj SMS-a zwrotnego i ruszaj na wyprawę Co Za Jazda!

Partnerami i sponsorami akcji są: Klub Turystyki Rowerowej „Orkan”, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu, sieć supermarketów Aldik, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czapla, Piekarnia Rustykalna, FightSports, Decathlon i Top Bike.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy