ZAKRZEW: Pokazy światowych marek maszyn

ZAKRZEW: Pokazy światowych marek maszyn
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Już w najbliższą niedzielę, 2 sierpnia w miejscowości Zakrzew odbędą się pokazy światowych marek maszyn i ciągników rolniczych w pracy.  Podczas imprezy będzie możliwość przetestowania wybranych maszyn.

Firma UNI – AGRO Przytyk serdecznie zaprasza  wszystkich chętnych na pokaz ciągników i kombajnów zbożowych w pracy. - Będziemy demonstrować kombajn zbożowy Vector 420 podczas pracy, jak również ciągniki różnych marek – mówi Dariusz Barszcz, właściciel firmy i organizator imprezy.

Podczas pokazów firma przedstawi także większość swojej oferty. Jak zapewnia organizator każdy będzie miał możliwość zobaczyć jak działa taka maszyna, wejść do środka i samemu ją przetestować.  - Impreza jest skierowana do wszystkich, nie tyko do rolników, ale także do  przyszłych klientów, którzy chcą skorzystać z programów unijnych, którymi się też zajmujemy – przyznaje Dariusz Barszcz.

Wcześniej, jak wyjaśnia organizator podobnego typu imprezy już były organizowane: - Cieszyły się one bardzo dużym powodzeniem zarówno dorosłych, jak i dzieci

Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na 11.30 w miejscowości Zakrzew.  Odbywać się w centrum przy głównej ulicy.

KS/ fot. fb uni- argo

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy