ZAKRZEW. Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie

ZAKRZEW. Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W środę, 16 września 51-letni kierowca opla wjechał w ogrodzenie posesji. Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Około godz. 17 w miejscowości Zakrzewska Wola pojazd marki opel zafira wjechał w ogrodzenie posesji. Okazało się, że za kierownicą tego auta siedział kompletnie pijany 51-letni mieszkaniec gminy Przytyk. Kontakt z mężczyzną był utrudniony, nie mógł zachować równowagi, a badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów z drogówki wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 2018 roku. Odpowie za kierowanie autem po alkoholu i niestosowanie się do sądowego zakazu.

Za przestępstwo jakim jest kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu odpowie również 33-latek zatrzymany w środę przez policjantów z Iłży w miejscowości Alojzów, który kierował fordem z blisko promilem alkoholu.

Natomiast 24-letni kierowca daewoo zatrzymany w Radomiu na ulicy Czackiego przez policjantów z KP II, który miał ponad dwa promile odpowie również za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Źródło: KMP

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy