ZWOLEŃ: Uwiecznij lato na fotografii

ZWOLEŃ: Uwiecznij lato na fotografii
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Nagroda o wartości do 300 złotych, przedstawienie pracy podczas wernisażu, a także możliwość jej publikacji w prasie. Oto co czeka na zwycięzcę konkursu fotograficznego, organizowanego przez zwoleński Dom Kultury.

Trwa XIII edycja konkursu „FOTO-LATO 2015”, skierowanego zarówno do mieszkańców Zwolenia, jak i innych miast. Prace fotograficzne mogą dotyczyć wszystkiego co kojarzy się z latem, mogą to być zarówno zdjęcia konkretnych obiektów, jak i miejsc.

- Na przestrzeni kilku lat otrzymywaliśmy fotografie wykonane między innymi w krajach arabskich, Afryce, a także w krajach europejskich. Do konkursu mogą zgłaszać się amatorzy, ale nie jest to warunek konieczny – wyjaśnia Ryszard Krawczyk z Domu Kultury w Zwoleniu.

Prace można składać lub przesyłać w sztywnych kopertach z dopiskiem „Foto-Lato 2015” na adres zwoleńskiego domu kultury lub na adres dkzwolen@gmail.com.  Zgłoszenie powinno zawierać dane autora takie, jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu, wiek oraz tytuł pracy. Termin zgłoszeń upływa 30 września.

Anna Prokop/ fot. AP

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy