PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Wyprawka szkolna - sprawdź za ile

Wyprawka szkolna - sprawdź za ile
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Jeśli porównamy ceny poszczególnych artykułów w marketach i najpopularniejszych dyskontach, to rozbieżność jest bardzo duża. Wszystkie przybory szkolne możemy dostać w najtańszej wersji, jednak ich jakość często jest niska. Na drugim biegunie znajdziemy produkty, których cena jest wysoka, a marka uznana, jednak zdarza się, że w takim przypadku płacimy głównie za logo. Porównaliśmy więc dla Państwa ceny poszczególnych artykułów w średniej klasie cenowej. Wybór produktów z tej półki gwarantuje nam solidność wykonania oraz przystępną cenę.

Zacznijmy od tornistrów, które są podstawowym wyposażeniem każdego z uczniów. Ceny w zależności od sklepu wahają się między 30 a 60 zł. Wszystko zależny od modelu i wyposażenia, ale najtańszy w naszym zestawieniu tornister kosztuje 28.90 zł, a funkcjonalny, kolorowy, a przede wszystkim wygodny – 57.90 zł.

Zeszyty możemy dostać już poniżej złotówki za sztukę – to w przypadku zeszytów 16 lub 32 - kartkowych w miękkiej okładce. Za zeszyty w miękkiej okładce z największą liczbą stron (96) trzeba będzie wydać około trzech złotych.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

W plecaku oczywiście musi znaleźć się piórnik. Tutaj również mamy wiele wariantów, w zależności od kształtu i wyposażenia. Za piórnik, w którym nie znajdziemy przyborów trzeba zapłacić od siedmiu zł w górę, natomiast z pełnym wyposażeniem kosztuje od 13 do 20 zł. Wybierając wariant bez wyposażenia musimy osobno zakupić kredki, których cena kształtuje się na poziomie 5 zł za zestaw 12 sztuk. Okazuje się więc, że kupując przybory osobno, a nie w zestawie z piórnikiem, możemy zapłacić mniej i często otrzymać produkt lepszej jakości.

Pozostałe artykuły podstawowe takie jak gumka, temperówka, ołówki, długopisy, farby czy plastelina charakteryzują się bardzo niewielką różnicą ceny gdy porównujemy oferty największych marketów. Wszystkie z wyżej wymienionych możemy otrzymać wydając do pięciu złotych Identycznie wygląda kwestia bibuły i bloków rysunkowych.

Łącznie koszt takie wyprawki wyniesie od około 100 zł w górę. W naszym wyliczeniu, w którym kupiliśmy każdy z wyżej wymienionych artykułów (i to nie w najniższej, a średniej cenie) wydaliśmy 112,50 zł. Często jednak nie ma potrzeby kupować wszystkich przyborów, gdyż często kupiliśmy je już np. w zeszłym roku. Dzięki szerokiej gamie produktów w dyskontach, każdy może znaleźć coś na swoją kieszeń i sprawić, że przygotowanie dziecka na podbój szkolnych murów nie zrujnuje domowego budżetu.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+



Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy