Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

"Co za TALENT!" - zobacz ostatnie sylwetki kandydatów (cz. XXII)


0106 Damian "Lire" Grzyb - "Cosinus"

Damian ma 20 lat i uczy się w Zasadniczym Liceum Ogólnokształcącym "Cosinus". Jak twierdzi - rapem bawi się dobre 10 lat. I tyle... (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ-VIDEO

0105 Krzysztof Wójcik - "Chałubiński"

Krzysztof ma 17 lat i uczy się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. dra Tytusa Chałubińskiego. Muzyką interesuje się od najmłodszych lat, śpiewa od zawsze. Gra również na gitarze. Ponadto interesuje się sportem i lubi podróżować. (PÓŁFINAŁ)


ZOBACZ VIDEO0104 Sandra Ziółek i Dawid Jeżak - ZSSiH

Sandra i Dawid są uczniami Zespołu Szkół Spożywczych i Hotelarskich. Wokalistka śpiewa od małego, Dawid gra na gitarze. Oboje chcą wiązać swoją przyszłość z muzyką. (PÓŁFINAŁ)   


ZOBACZ-VIDEO
0103 Julia Ziętek - ZSSOSiU

Julia 18 lat i jest uczennicą Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług. Interesuje się śpiewem od dzieciństwa. Swoją pasję zaczęła rozwijać kilka lat temu w Gminnym Ośrodku Kultury w Wierzbicy. (PÓŁFINAŁ) 
ZOBACZ VIDEO

0102 Artur Ziółko - ZSSiH

Artur ma 20 lat i uczy się w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich. Gra na gitarze 2,5 roku. Jak twierdzi muzyka zawsze była w jego życiu. (PÓŁFINAŁ)   


ZOBACZ VIDEO
0101 Weronika Miriam Grodowska - PG 4

Weronika ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 4. Ma osiagnięcia w turniejach tanecznych, startuje również w zawodach lekkoatletycznych. Ponadto ma talent plastyczny robi własnoręcznie biżuterię oraz świece. (PÓŁFINAŁ)
ZOBACZ-VIDEO
0100 LOOK - MDK

Dziewczyny występują razem od ośmiu lat, tańca uczą się w MDK. Z roku na rok powiększają swój dorobek artystyczny na wielu festiwalach i mistrzostwach. (PÓŁFINAŁ)
ZOBACZ-VIDEO0099 Mateusz Sasal  - PG 10

Mateusz ma 15 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 10 im. Lotników Polskich. Gra na gitarze od dwóch lat, nie tylko akustycznej, ale także elektrycznej. oprócz muzyki, interesuje się również piłką nożną. (PÓŁFINAŁ) 
ZOBACZ-VIDEO


0097 Maksymilian Wojtowicz - ZSO 4

Maksymilian ma 14 lat i uczy się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków. Taniec jest jego największą pasją, robi to od dziecka. Cały czas stara się doskonalić swoje umiejętności. (PÓŁFINAŁ)


ZOBACZ-VIDEO
0096 Adrian Kózka  - ZSSiH

Adrian jest uczniem Zespołu szkół spożywczych i Hotelarskich. Od dziecka śpiewa, gra na gitarze i pianinie. Stara się rozwijać muzycznie.

ZOBACZ-VIDEO

0095 Kacper Murawski  - ZSSiH

Kacper ma 16 lat i uczy się w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich. Od dwóch lat gra na gitarze, stara się również rozwijać swój talent wokalny. Jak twierdzi jest skromnym chłopakiem, który postanowił sprawdzić swoje umiejętności.  


ZOBACZ-VIDEO0094 Martyna Kaczorowska - PG 13

Martyna ma 16 lat i jest uczennicą Publicznego Gimnazjum nr 13 z oddziałami dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów. Lubi poznawać nowe osoby i obce kultury. Interesuje ją śpiew i fotografia, a w przyszłości chciałaby zostać weterynarzem. (PÓŁFINAŁ)


ZOBACZ-VIDEO0093 Joanna Pawlina  - ZSM

Asia ma 16 lat i uczy się w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga. Gra na pianinie, gitarze i organach. Śpiewa w Grupie Wokalnej "Resursa".  (PÓŁFINAŁ) 

ZOBACZ-VIDEO
0092 PAJĘCZARKI - V LO/PG 13

Paulina i Wiktoria trenują gimnastykę artystyczną z elementami akrobatyki w MDK. Jako zespół akrobatyczny "Pajęczarki" mają już wiele osiągnięć. (PÓŁFINAŁ) 

ZOBACZ-VIDEO
0091 Weronika Cichocka - PG 3

Weronika ma 15 lat i jest uczennicą Publicznego Gimnazjum nr 3. Jak pisze o sobie, lubi śpiewać, ale robi to głównie w domu i sama się tego uczy.

ZOBACZ-VIDEO

0090 ZMB - V, VI, VII LO

Zespół tworzą uczniowie V, VI i VII Liceum Ogólnokształcącego. ZMB powstał pod koniec 2012 roku. Grają rocka i tworzą własne utwory. (PÓŁFINAŁ) 

ZOBACZ-VIDEO

0089 OTCHŁAŃ 103  - "Kochanowski"

Zespół Otchłań 103 tworzą 17-18-letni uczniowie VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego. Jak piszą o sobie, są  "uzdolnieni jak Adam Mickiewicz, przystojni jak Borat ". (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ-VIDEO

0087 Beata Skrzek - "Baczyński"

Beata ma 18 lat i jest uczennicą VII Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego. Uczy się również w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga. Śpiewa od ośmiu lat. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ-VIDEO
0086 Jakub Krzyczkowski - ZSSOMSiU

Kuba ma 19 lat i uczy się w Zespole szkół Skórzano-Odzieżowych, Mody Stylizacji i Usług. Interesuje sie muzyką, fotografią, tańcem oraz sztuką. 
ZOBACZ-VIDEO


0085 Kinga Sasin - ZSE

Kinga ma 16 lat i uczy się w Zespole Szkół Ekonomicznych. interesuje się muzyka i śpiewa od najmłodszych lat. W szkole była członkiem chóru. Występ w "Co za TALENT!" to jej solowy debiut. Na casting miała przyjść z koleżanka i zaśpiewać w duecie - ale niestety partnerka rozchorowała się.
ZOBACZ-VIDEO
0084 REDAYS - ZSE

Zespół złożony jest z 17-letnich uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych. Jak piszą chłopaki, zespół został założony na potrzeby "Co za TALENT!". Przed występem na naszym castingu, ćwiczyli razem 3 godziny.
ZOBACZ-VIDEO

0083 Kinga Maciejewska - ZSM

Kinga ma 16 lat i uczy się w Zespole szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga. Gra na wiolonczeli, gitarze, próbuje również na fortepianie. od kilku miesięcy uczy się również śpiewu
ZOBACZ-VIDEO

0082 Weronika Brendel - PG 8

Weronika ma 15 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 8 im. Królowej Jadwigi. Interesuje się sportem i śpiewem. Jak sama twierdzi śpiewa nieprofesjonalnie, ale sprawia jej to przyjemność. (PÓŁFINAŁ)
ZOBACZ-VIDEO

0081 Ewelina Wnukowska - "Konopnicka"


Ewelina ma 18 lat i uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii konopnickiej. Jak twierdzi interesuje się muzyką, szczególnie gatunkiem GOSPEL. ZOBACZ-VIDEO


0080 Łucja Bojek - PG 23

Łucja ma 15 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 23. Śpiewa od kiedy pamięta, ale jak sama twierdzi nie traktuje tego poważnie. Czasami uda jej się wystąpić na jakiejś akademii. Nie ma jeszcze żadnych sukcesów w tej dziedzinie, co nie zmienia faktu, że muzyka jest jej pasją. (PÓŁFINAŁ)
ZOBACZ-VIDEO0079 Wiktoria Kwiatkowska i Magdalena Kaczmarczyk - ZSO 4

Dziewczyny maja po 16 lat i uczą się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków. Jak twierdzą są optymistycznie nastawione do świata, a z tańcem chcą wiązać swoją przyszłość. (PÓŁFINAŁ)
ZOBACZ-VIDEO
0078 Angelika Tkaczyk - ZSO 4

Angelika ma 16 lat i uczy się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków. Jak sama twierdzi lubi robić "przypał" i żyć tak, aby niczego w życiu nie żałować. (PÓŁFINAŁ)
ZOBACZ-VIDEO

0077 Aleksandra Janas - PG 3

Ola jest uczennica Publicznego Gimnazjum nr 3. jej przygoda ze śpiewem rozpoczęła się cztery lata temu w kościelnej scholi. Od tamtego czasu szlifuje swój talent m.in. w Radomskiej szkole Rocka i MDK. (PÓŁFINAŁ)
ZOBACZ-VIDEO0076  - Emilia Kwiecień  - " Chałubiński"

Tańczyć uczy się od trzech lat -wie, że to chce w życiu robić.  Bierze udział w licznych warsztatach i szkoleniach w całej Polsce. Jej nauczycielami byli trenerzy m.in. z USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch i Niemiec. (PÓŁFINAŁ)
ZOBACZ-VIDEO

0075  - Ewelina Jach - PG 12

Ewelina ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 12. Od trzech lat bierze udział w kółku teatralnym organizowanym w jej szkole. (PÓŁFINAŁ)
ZOBACZ-VIDEO


0074 - Adrianna Matyjanek - "Chałubiński"


Adrianna jest uczennica IV Liceum Ogólnokształcącego im. dra Tytusa Chałubińskiego. Interesuje się muzyką, bierze udział w rozmaitych konkursach i przedstawieniach. Od niedawna uczy się także gry na gitarze. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ-VIDEO0067 Kamil Stępniewicz - "Traugutt"

Kamil ma 18 lat i jest uczniem V Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta. Od dziecka interesuje się muzyka, już w wieku 13 lat nagrał amatorską płytę. Od 5 lat śpiewa w chórze Gospel Radom przy MDK. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO
0066 Sandra Szczepanik - XII LO

Sandra ma 18 lat i jest uczennicą XII Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących  nr 4 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków. Śpiewa od dzieciństwa, ale jak podkreśla tylko amatorsko. Lubi również sport - szczególnie gimnastykę oraz taniec - hip-hop.

ZOBACZ VIDEO
0065 Magdalena Magnowska - PG 8

Magda ma 15 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 8 im. Królowej Jadwigi. Śpiewa od dzieciństwa, ale nigdy nie chodziła do szkoły muzycznej ani na lekce śpiewu. Ma nadzieję, że jej przyszłość będzie związana z muzyką. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO

0064 Alicja Gielniewska - PG 8

Alicja ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 8 im. Królowej Jadwigi. Gimnastykę trenuje od roku. Twierdzi, że jest ona jej wielką pasją, która planuje rozwijać. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO


0063 Paulina Wilk - PG 8

Paulina ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 8 im. Królowej Jadwigi. Jak twierdzi śpiewa od dziecka i bardzo lubi to robić. Śpiew to jej pasja. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO

0062 Natalia Górska - PG 8

Natalia ma 15 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 8 im. Królowej Jadwigi. Od czterech lat uczęszcza do radomskiego Centrum Tańca "Kuźnia". Tańczy przede wszystkim hip-hop, ale próbuje swoich sił również w innych technikach tanecznych tj. popping, locking, house. (PÓŁFINAŁ)
ZOBACZ VIDEO
 


0061 Igor Olewiński - VIGOR - ZSSiH


Igor Olewiński - 17-letni uczeń Zespołu Szkół Spożywczych i Hotelarskich. Jak twierdzi, muzyką zajmuje się od zawsze, na nasz casting przyszedł zaprezentować twórczość własną. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO0060 Ola Młynarczyk i Arkadiusz Solarz – MDK

Zespół tworzy 17-letnia Ola Młynarczyk i 18-letni Arkadiusz Solarz. Uczą się w różnych szkołach, ale wspólnie chodzą na zajęcia do Młodzieżowego Domu KulturySą laureatami „Debiutów” 2013 w Lublinie i Konkursu Piosenki Obcojęzycznej 2012. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO
0059 Artur Ziółko i Dawid Jeżak – ZSSiH

Zespół został założony 29 kwietnia 2013 roku o godz. 12:41 ( dzień w którym odbywał się casting - przyp. red.) przez dwóch kumpli ze szkoły. Chłopaki interesują się sportem, a na nasz casting przyszli przeżyć ciekawą przygodę.


ZOBACZ VIDEO0058 Anita Borkowicz – ZSSiH

Anita ma 17 lat i jest uczennica Zespołu Szkół Spożywczych i Hotelarskich. Śpiewa bo sprawia jej to radość, przez dwa lata uczęszczała na zajęcia wokalne. Interesuje się również modą. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO

0057 Karolina Skrzek - „Kochanowski”

Karolina ma 18 lat i uczy się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego. Jest aktorką Teatru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego. Teatr jest jej wielka pasją, w szkole założyła własną grupę. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ  VIDEO
0056 Zuzanna Walnik – PG 22

Zuzanna ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 22. Uczęszcza do Szkoły Rock'a, gdzie uczy się wokalu. Od dziecka interesuje muzyka. W Szkole Muzycznej uczy się gry na skrzypcach. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO
0055 Aleksandra Gorczyca – PG 2

Ola ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 2. Śpiewanie jest jej wielka pasją – jak pisze – bardzo kocha to co robi. Lubi występować na scenie, a swoja energia zarażać innych ludzi. W jej poczynaniach bardzo wspiera ją rodzina – szczególnie mama i młodszy brat. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO
0054 Justyna Matejek - ZSSOSiU


Justyna ma 17 lat i uczy się w Zespole Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług. Gimnastykę ćwiczy od 10 lat – jest ona jej pasją. Poza tym interesuje się sportem m.in. piłką siatkową i nożną, tenisem i innymi. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ VIDEO
0053 Aleksandra Kozłowska - „Baczyński”

Ola ma 17 lat i jest uczennicą VII Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego. Śpiewa od 7 roku życia. Muzyka to jej hobby, z którym chce wiązać przyszłość. Należy do chóru Gospel w MDK (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO
0052 Karolina Jasińska - „Ekonomik”

Karolina ma 17 lat i uczy się w Zespole Szkół Ekonomicznych. Jak sama twierdzi jest osobą bardzo rozgadaną, która bywa nieśmiała. Uwielbia czytać książki oraz język niemiecki. W życiu próbuje nowych rzeczy, stawia sobie cele do osiągnięcia oraz szuka nowych pasji i zamiłowań.

ZOBACZ VIDEO

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
0051 Eliza Moerke – PG 8


Eliza ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 8 im. Królowej Jadwigi. Śpiewa od 4 lat, uczy się u Rafała Balickiego oraz w chórze Gospel w Radomiu. Pracuje właśnie nad własnym materiałem. Oprócz muzyki, jej pasją jest dziennikarstwo i pisanie poezji. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ  VIDEO0050 Katarzyna Kramer – ZSO 6

Kasia ma 18 lat i jest uczennicą Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana Kochanowskiego. Jest tegoroczną maturzystką, śpiewa od 10 lat. Jak twierdzi łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi.

ZOBACZ  VIDEO

0049 Martyna Kuśnierska i Iga Kwiatkowska - „Czachowski”

Marta i Iga mają po 17 lat. Są uczennicami III Liceum Ogólnokształcącego im. płk. Dionizego Czachowskiego. Ich pasją jest gimnastyka artystyczna.

ZOBACZ - VIDEO
0048 Marta Włodarczyk i Kuba Mendrek - „Czachowski”

Są uczniami II Liceum Ogólnokształcącego im. płk. Dionizego Czachowskiego. W duecie grają od kilku miesięcy. Marta śpiewa od około 3 lat, Kuba gry na pianinie uczy się od 8 lat. (PÓŁFINAŁ)  ZOBACZ - VIDEO

0047 Joanna Kordys – PG 2

Joasia jest uczennica Publicznego Gimnazjum nr 2. Tańca brzucha uczy się od 2,5 roku. Lubi czytać książki i oglądać stare filmy. Kolekcjonuje figurki aniołków. Jej idolką jest Jacqueline Kennedy oraz Lana Del Rey. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ - VIDEO
0046 Dorota Krasowska – PG 13

Dorota ma 15 lat, jest uczennicą Publicznego Gimnazjum nr 13. Interesuje się sportem, a szczególnie gimnastyką. Lubi również słuchać muzyki. W przyszłości chciałaby zostać nauczycielką wychowania fizycznego (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO

0045 Magdalena Wieśniak - „Słowacki”

Magda ma 17 lat jest uczennicą IX Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7. Śpiewa od dawna i jest samoukiem. Interesuje się językami obcymi. ZOBACZ - VIDEO

0044 Dominika Bork - „Słowacki”

Dominika jest uczennicą IX Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7. Śpiewa od kiedy pamięta, swoją przyszłość wiąże głównie z muzyką. Interesuje się również nauką języków obcych. (PÓŁFINAŁ)


ZOBACZ  VIDEO0043 Monika Zamkowska - „Staszic”

Monika ma 17 lat i uczy się w XI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica. Jak mówi o sobie jest osobą muzykalną, od 4 lat gra na saksofonie w orkiestrze „Moderato” z Przytyka. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO0042 Anna Kontny - „Staszic”

Ania ma 18 lat i uczy się w XI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica. Jak twierdzi jest osobą wesołą, a jej największą pasją jest muzyka, która wypełnia większość jej życia. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ - VIDEO
0041 Karolina Wojdat – ZSO nr 6

Karolina ma 15 lat i uczy się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana Kochanowskiego. Jest uczennicą drugiej klasy gimnazjum. Śpiewa od zawsze – jak twierdzi co godzinę, chodź jej nauczyciele nie chcą już jej słuchać. Oprócz tego jest osobą aktywną społecznie, pozytywną i lubi zarażać innych szczęściem. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO0040 Anna Wydra – PG 11

Ania ma 14 lat i jest uczennica Publicznego Gimnazjum nr 11 im. Bolesława Prusa w Radomiu. Uczęszcza do drugiej klasy, lubi śpiewać, grać na gitarze. Uczy się również gry na keyboardzie. ZOBACZ - VIDEO

0039 Piotr Nawrot - „Kochanowski”

Piotrek ma 16 lat uczy się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana Kochanowskiego. Od 10 lat gra na keyboardzie, od roku również na gitarze. Śpiewa amatorsko – głównie dla siebie, zwłaszcza to co lub- polski pop i rock. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO
0038 Anna Musiał - „Słowacki”

Ania ma 16 lat i uczy się w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Juliiusza Słowackiego w Radomiu. Lubi śpiewać. ZOBACZ - VIDEO


0037 Paula Marcinowska - „Ekonomik”

Paula ma 18 lat i jest uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu. Interesuje się muzyką od kiedy pamięta – śpiewa, gra na trąbce i pianinie.

ZOBACZ - VIDEO
 

0036 Krzysztof Chudzik – PG 11

Krzysztof ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 11 w Radomiu. Lubi ćwiczyć akrobatykę i wszystkie jej odmiany. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO


PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+0035 Sandra Ślusarczyk – PG 11

Sandra ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 11 w Radomiu. Jej największą pasją jest śpiew. Brała udział w wielu konkursach , które wygrywała lub bywała nagradzana. Interesuje się również sportem oraz jak pisze „pracą w papierkach”. Jest osoba optymistycznie nastawioną na świat. ZOBACZ - VIDEO

 

 

0034 Anna Wątły – ZSO nr 4

Ania ma 13 lat, jest uczennicą Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Radomiu. Interesuje się muzyką, sportem. Bierze udział w akademiach szkolnych i konkursach. ZOBACZ - VIDEO

0033 Julia Machnio – PG 13

Juli ma 14 lat i jest uczennica Publicznego Gimnazjum nr 13 z oddziałami dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów. Jak sama o sobie pisze jest małą dziewczynka z wielkimi planami na przyszłość. Chciałaby zostać dobrym onkologiem i kardiochirurgiem. Od dziecka kocha muzykę i śpiew. Udział w „Co za TALENT!” jest dla niej sprawdzianem, na który bardzo długo czekała. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO0032 „Czarne szaleństwo” - VI LO „Kochanowski”

Uczniowie VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Jak piszą o sobie – są piękni, młodzi i kreatywni. Krzysiek uczy się gry na gitarze i uwielbia mange. Konrad interesuje się biologią. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO
0031 Konrad Puszka – ZSO 4

Konrad ma 16 lat i jest uczniem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Radomiu. Tańczyć zaczął w wieku 8 lat, przez pięć lat był to taniec towarzyski, od trzech bardziej interesuje go Hip-Hop. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO
0030 Ernest Romanowski - ZSO 4
Ernest jest uczniem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Radomiu. Interesuje się tańcem, lekkoatletyką, a także beatboxowaniem. Przyznaje także, że lubi.... budyń czekoladowy. ZOBACZ - VIDEO


0029 Ola Obara - XII LO - ZSO 4

Aleksandra Obara jest uczennicą XII Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków w Radomiu. Interesuje się fotografią, muzyką oraz trenuje piłkę nożną. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO
0028 Piotr Resiak - IX LO "Słowacki
"

Piotr jest uczniem IX Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Radomiu. Popping zaczął tańczyć na przełomie 2008/09 roku. zainspirował go do tego "moonwalk" Michaela Jacksona - to były jego pierwsze taneczne kroki. Następnych uczył się podpatrując filmiki w Internecie.  (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ - VIDEO0027 Patrycja Zięba – X LO „Konarski”

Patrycja ma 18 lat i uczy się w X LO im. Stanisława Konarskiego. Gra na saksofonie w Radomskiej Młodzieżowej Orkiestrze Dętej „Grandioso” . Uczęszcza również na zajęcia ze śpiewu solowego w Szkole Muzycznej. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO
0026 Julia Drab – PG 13

Julia ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 13. Śpiewa od dzieciństwa, od 8 roku życia zaczęła grać na gitarze. Trzy lata temu zakochała się w śpiewaniu, dokształca się na zajęciach u Rafała Balickiego w MDK- u. Jak twierdzi z natury jest osobą nieśmiałą. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO
0025 Joanna Barańska – X LO „Konarski”

Asia ma 17 lat i uczy się w X LO im. Stanisława Konarskiego. Jak sama twierdzi jest osobą nieśmiałą, ale uwielbia śpiewać i robi to praktycznie od zawsze. Z muzyką chce związać swoją przyszłość. W Szkole Muzycznej uczy się gry na fortepianie, a śpiewu u Rafała Balickiego w MDK- u. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO0024 WAY OF LIFE – PG 13

Trzyosobowy zespół tworzą 15-latkowie z Publicznego Gimnazjum nr 13 – Dominika, Tomasz i Piotr. Lubią grać na gitarach, w zespole robią to od ponad roku – grają covery innych zespołów. ZOBACZ - VIDEO

0023 Milena Mosioł – ZSSiH

Milena ma 17 lat i uczy się w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich. Muzyką interesuje się od dziecka – uwielbia to i chce rozwijać swoje umiejętności. Bardzo stresowała się naszym castingiem i dlatego nie była w stanie napisać nic więcej o sobie. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO
0022 Krystian Stemplewski - „Elektronik”

Krystian ma 19 lat i uczęszcza do Zespołu Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte, jest tegorocznym maturzystą. Ostatnio w wolnych chwilach liczy delte f kwadratowej bądź parametr m. Taniec pomaga mu nie zwariować. Tańczy od 8 roku życia – głównie hip-hop z elementami poppingu, lockingu i breaka. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO
0021 Marta Prokop – V LO „Traugutt”

Marta ma 17 lat i uczy się w V Liceum Ogólnokształcącym im. Romualda Traugutta w Radomiu. Jej pasją jest śpiew, a muzyka towarzyszy jej od szkoły podstawowej. Jak sama twierdzi o sobie jest bardzo miła i koleżeńska. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO
0020 Damian Czerwonka i Izabela Bylińska - „Ekonomik”

18-latkowie z Zespołu szkół Ekonomicznych w Radomiu. Poznali się na szkolnej imprezie „Ekonomik ma talent”. Występ w naszej zabawie jest dla nich wyzwaniem, ponieważ jak twierdzą ich głosy są zupełnie różne, ale muzyka łączy ich i uzupełnia. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO
0019 Natalia Skoneczna – ZSO 4

Natalia ma 15 lat i uczy się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 z oddziałami sportowymi im. Polskich Olimpijczyków. Interesuje ją muzyka – śpiewa i gra na gitarze. Jest samoukiem, jej idolem jest Justin Biber. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO
0018 Aleksandra Jemioł – VII LO „Baczyński”

Ola ma 17 lat i uczęszcza do klasy teatralnej w VII LO im. K.K. Baczyńskiego. Śpiewa od 6 roku życia. Swoją przyszłość planuje związać z muzyką. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO

0017 Kinga Wolańska - VII LO "Baczyński"

Kinga ma 17 lat i uczy się w VII LO im. K.K. Baczyńskiego. Lubi śpiewać, grać na gitarze oraz .... kolor niebieski. Kiedy rodzice nie chcieli pojechać z nią na casting do popularnego programu telewizyjnego - wsiadła z koleżanką w pociąg i sama pojechała do Krakowa. ZOBACZ - VIDEO
0016 Izabela Pawelec i Emilia Skorża - VII LO "Baczyński"

Dwie 17-latki z VII Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego. Śpiewają od kilku lat, ale w duecie dopiero od września. Obydwie uczęszczają do klasy teatralnej, gdzie rozwijają swoje zainteresowania - śpiew i aktorstwo. W przyszłości chciałyby uczyć w szkole lub teatrze emisji głosu oraz edukacji teatralnej. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO
SYLWETKI KANDYDATÓW I CASTINGU

00015 "DRAKAN"

Duet kuglarzy - Piotr Mąkosa i Maciej Mikulski. W naszym castingu próbowali również swoich sił w indywidualnych występach. Razem od pół roku trenują w grupie "Drakan" - założonej przez Piotra. (PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO


0014 Karolina Zielony i Mateusz Filipowski - ZSO 4
 
Karolina ma 18 lat i jest uczennicą Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 z oddziałami sportowymi sportowymi im. Polskich Olimpijczyków. Ze swoim partnerem - 22-letnim Mateuszem tańczą razem niecały rok. Posiadają najwyższą polską klasę taneczną "A" i "B" w stylu standardowym. Swoje umiejętności szlifują w szkole tańca "ROCKSTEP". (PÓŁFINAŁ)
ZOBACZ - VIDEO0013 Aleksandra Halicka - PG 5

Uczennica III klasy Publicznego Gimnazjum nr 5. W wolnych chwilach lubi czytać książki, recytować wiersze i chodzić do teatru. Współtworzy gazetkę szkolną "Radomska Piątka". ( PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO


0012 Edyta Szczygieł - PG 5

Uczennica I klasy Publicznego Gimnazjum nr 5. Interesuje się dziennikarstwem oraz śpiewem. Współtworzy szkolna gazetkę "Radomska Piątka", gdzie prowadzi rubrykę "Pamiętnik refleksyjnego Gimnazjalisty". 
(PÓŁFINAŁ) ZOBACZ - VIDEO

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

Najnowsze wiadomości

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Najczęściej czytane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy