Aktywne wakacje w Aquapark Radom

Aktywne wakacje  w Aquapark Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Podczas wakacji rodzice szukają wartych uwagi miejsc na spędzenie wolnego czasu z dziećmi. Miejscem idealnie odpowiadającym tym potrzebom jest basen, a jeśli do tego można skorzystać ze słonecznej plaży i wygrzać się na słońcu to brzmi to jeszcze bardziej interesująco.

Jest wiele powodów dla których to właśnie zabawę w Aquaparku rodzice wybierają jako jedną z atrakcyjniejszych form spędzania wolnego czasu m.in. to, że pragną by ich pociecha czerpała przyjemność z zabawy i prawidłowo się rozwijała. A jak wiadomo woda jest najbardziej naturalnym środowiskiem dla dzieci. Basen w Aquapark Radom posiada wiele atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych m.in. dwie zjeżdżalnie, kaskady, trzy jacuzzi, a także „leniwą rzekę”, tutaj dzieci nigdy się nie nudzą.

Naszym priorytetem jest to, aby dzieci dobrze i beztrosko się u nas bawiły, a tym samym chciały tu wracać. Skupiliśmy się więc na zapewnieniu atrakcji basenowych i najdogodniejszych warunków, gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa - mówi Anna Skalska, specjalista ds. marketingu z Aquaparku.

Pragnąc zaspokoić potrzeby całej rodziny Aquapark przygotował specjalną ofertę biletu rodzinnego.  Warto  z  niej skorzystać. Uśmiech dziecka i  świetna zabawa gwarantowana!

Źródło: Aquapark Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy