Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

Smartwache i zegarki sportowe

Smartwache i zegarki sportowe

W ostatnich latach producenci inteligentnych zegarków sportowych prześcigają się we wdrażaniu innowacyjnych technologii, które mają za zadanie jeszcze bardziej poszerzyć funkcjonalność smartwatchów, czyniąc z nich towarzyszy naszych codziennych aktywności, treningów, a także monitory naszego stanu zdrowia. Nowe modele, poddawane stałym aktualizacjom i ulepszaniom badają skład ciała użytkownika, sprawdzają jego tętno, ale również jakość snu, poziom stresu, liczbę spalonych kalorii czy liczbę kroków. Nie ma wątpliwości, że inteligentne zegarki to obowiązkowe wyposażenie nie tylko dla tych, którzy profesjonalnie uprawiają rozmaite dyscypliny, stale monitorując swoje postępy i kolejne rekordy. Smartwatche sportowe pozwalają także amatorom i początkującym wejść na inny poziom aktywności, czyniąc z treningu możliwość przełamywania własnych barier i ograniczeń. Sprawdź smartwatche w naszej ofercie i wybierz najlepszy zegarek sportowy, który pozwoli Ci wykorzystać wszystkie wbudowane funkcje podczas Twoich ulubionych aktywności - na bieżni, siłowni, rowerze, podczas pływania, marszu po górskim szlaku czy spaceru z pupilem.

 

  • W jaki sposób inteligentny zegarek sportowy staje się asystentem treningu

  • Jakie funkcje powinny zawierać nowoczesne smartwatche sportowe

  • Smartwatch sportowy i monitorowanie stanu zdrowia użytkownika

  • Idealne smartwache dla dziecka - na co zwrócić uwagę przy zakupie

  • Najlepsze smartwache i zegarki sportowe w sklepie internetowym RTV Euro AGD

 

W jaki sposób inteligentny zegarek sportowy staje się asystentem treningu

Sportowy zegarek do tej pory kojarzył nam się przede wszystkim z precyzyjnym czasomierzem, stoperem pozwalającym mierzyć czas kolejnych okrążeń na bieżni czy wodoodpornością pozwalającą nurkować z nim na dużych głębokościach. W ostatnich latach projektanci uznanych marek z branży elektronicznej dokonali prawdziwego skoku technologicznego, wyposażając popularne smartwatche w funkcje, które jeszcze wyraźniej zwiększają komfort użytkowania wśród tych, którzy kochają aktywny tryb życia. Nowoczesny inteligentny zegarek sportowy to prawdziwy asystent treningu na Twoim nadgarstku. Urządzenia wyposażone w licznik okrążeń, precyzyjny pulsometr, badające poziom natlenienia krwi, liczące spalane kalorie to absolutny must have dla każdego, kto kocha przełamywać bariery własne ciała i bić kolejne rekordy.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+

 

Jakie funkcje powinny zawierać nowoczesne smartwatche sportowe

Poza wspomnianymi już funkcjami nowoczesny smartwatch sportowy powinna charakteryzować wysoka wodoszczelność, umożliwiająca swobodną eksplorację podczas nurkowania czy pokonywanie kolejnych długości basenu. Jeżeli kochamy rower i w ten sposób zamierzamy wykorzystywać nasz inteligentny zegarek, nieoceniony okaże się dobry GPS oraz kompas, który możemy sparować z aplikacją w telefonie dzięki połączeniu Bluetooth. Z myślą o osobach, które uprawiają wiele dyscyplin i rodzajów aktywności fizycznej producenci wprowadzają w dedykowanych konkretnym modelom aplikacjach różnorodne programy treningu, które mierzą wszystkie wskaźniki ciała w zależności od trybu treningu i jego intensywności. Możesz więc dopasować wariant pracy smartwatcha do swoich preferencji oraz poziomu zaawansowania. Możliwość sterowania połączeniami, wiadomościami i ulubionymi aplikacjami na smartfonie z poziomu zegarka to kolejne udogodnienie, na które warto postawić.

 

Smartwatch sportowy i monitorowanie stanu zdrowia użytkownika

Co najistotniejsze - w ramach wysiłku fizycznego smartwatch nie tylko mierzy nasze wyniki i osiągnięcia w czasie biegów, jazdy na rowerze czy ćwiczeń siłowych, ale także wnikliwie monitoruje nasz stan zdrowia, badając poziom stresu, pracę serca, częstotliwość oddechów, wskaźnik BMI, spalane kalorie czy nawodnienie. Obserwowanie postępów w tym zakresie skutecznie motywuje użytkownika do dbania o zdrowe nawyki. Dlatego też wiele osób korzysta z tych zegarków na co dzień, nie ograniczając ich zakładania wyłącznie do treningów i innych aktywności fizycznych. Ich design sprawia bowiem, że świetnie pasują także do codziennego stroju czy bardziej wyszukanych, formalnych stylizacji. Wybierz model, który sprawdzi się świetnie w każdych warunkach.

 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Idealne smartwache dla dziecka - na co zwrócić uwagę przy zakupie

W ostatnim czasie bardzo popularnym prezentem stają się zegarki sportowe zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach. Smartwache dziecięce to świetny pomysł na upominek urodzinowy czy podarunek mikołajkowy. Bardzo często mają one dodatkowe funkcje związane z kontrolą rodzicielską. Można je np. zsynchronizować z kalendarzem dziecka czy GPSem. Jeśli więc nasza pociecha nie pojawi się na zajęciach dodatkowych rodzic otrzyma alert na swoim smartfonie. Pozostałe funkcje są zoptymalizowane do różnorodnych aktywności fizycznych, jak w zegarkach sportowych dla dorosłych. 

 

Najlepsze smartwache i zegarki sportowe w sklepie internetowym RTV Euro AGD

Wybór zegarka powinniśmy jednak uzależnić nie tylko od oferowanych przez dany model funkcji i programów, ale także od designu, który będzie pasował do naszego charakteru i stylu ubioru, jaki preferujemy. Na stronie internetowej RTV Euro AGD (https://www.euro.com.pl/smartwatch) znajdziesz najlepsze smartwache męskie i smartwache damskie w przystępnych cenach oraz gwarancją jakości.

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".

Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

#WieszPierwszy

Najnowsze wiadomości

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Najczęściej czytane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Polecamy