Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

Miedź Legnica vs Radomiak Radom – zapowiedź pierwszego meczu rundy wiosennej!

Miedź Legnica vs Radomiak Radom – zapowiedź pierwszego meczu rundy wiosennej!

Beniaminek walczy o przetrwanie

Przed rozpoczęciem tego sezonu analitycy zakładów bukmacherskich online wskazywali, że pomimo łatki beniaminka Miedź Legnica nie była głównym kandydatem do spadku. Większe szanse od tego zespołu na pożegnanie się z najwyższą klasą rozgrywkową miały takie ekipy jak, chociażby Stal Mielec, Korona Kielce czy też Widzew Łódź. Pierwsza część sezonu pokazała jednak, że kursy długoterminowe nie grają i to Miedź ukończyła zmagania na ostatnim miejscu w tabeli, co zaskoczyło zakłady bukmacherskie.

Ekipa z Legnicy uzbierała zaledwie 12 punktów przez całą rundę jesienną. Biorąc pod uwagę fakt, jak dobrze spisywali się w poprzednim sezonie na zapleczu Ekstraklasy, a także jakich transferów udało im się dokonać – jest to wynik wręcz sensacyjny. Miedź w rundzie wiosennej przede wszystkim musi popracować nad aspektem meczów wyjazdowych. W pierwszej części sezonu udało im się wywalczyć tylko 4 oczka w delegacjach, w tym jedno właśnie na stadionie w Radomiu.

Wynik punktowy Miedzi i tak jest trochę lepszy, niż można było to zakładać jeszcze na kilka meczów przed zakończeniem rundy jesiennej. Beniaminek zanotował 2 zwycięstwa z rzędu na koniec sezonu, co było ich najlepszym wynikiem w całej rundzie. Czy taką dyspozycję uda im się podtrzymać również po wznowieniu rozgrywek? Zadanie nie będzie łatwe, jednak jak pokazują kursy przygotowane przez zakłady bukmacherskie, mają oni realne szanse, aby powalczyć w starciu z Radomiakiem. Niekorzystną statystyką dla nich jest jednak fakt, że w 3 ostatnich rywalizacjach pomiędzy tymi zespołami ani razu nie wygrała drużyna, która grała na swoim boisku.

Miedź Legnica w okresie zimowej przerwy rozegrała już 5 meczów sparingowych. Beniaminek w tym czasie zanotował 3 zwycięstwa, a także 2 porażki. Na podstawie statystyk warto przede wszystkim zwrócić uwagę na fakt, że w każdej z tych rywalizacji wpadły przynajmniej 2 gole. Dodatkowo polskiej drużynie tylko jeden raz udało się zachować czyste konto. Oprócz tego w 4 z 5 rywalizacji Miedź zdobyła bramkę, co dobrze świadczy o postawie w ofensywie.
miedz-legnica-statystyki-superbet 

Statystyki – Miedź Legnica:

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+
  • Beniaminek z Legnicy plasuje się aktualnie na ostatnim miejscu w tabeli.
  • Miedź wywalczyła 8 z 12 punktów przed własną publicznością.
  • Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem.
  • Beniaminek z Legnicy wygrał w 2 ostatnich meczach ligowych.
  • W 3 ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami ani razu nie wygrała ekipa grająca na swoim boisku.

Bezpieczna pozycja w środku tabeli

Jeszcze gorsze wyniki w meczach sparingowych notują piłkarze z Radomia. Radomiak ma aktualnie na koncie serię 3 kolejnych meczów kontrolnych, w których zanotował porażkę. Jakby tego było mało, w każdej z tych rywalizacji stracili przynajmniej 2 bramki.

Piłkarze z Radomia znajdują się jednak w zdecydowanie lepszym położeniu po zakończeniu rundy jesiennej. Radomiak ma aktualnie na koncie 23 wywalczone punkty i ich przewaga nad strefą spadkową to aż 7 oczek. W tym momencie bliżej im do walki o europejskie puchary, ponieważ do tej pozycji tracą 6 punktów. Radomiak nie zaliczy jednak końcówki rundy jesiennej do udanych, ponieważ zanotował w niej aż 3 porażki w 4 ostatnich rywalizacjach. Wyjątkiem było tutaj wygrane spotkanie na wyjeździe z Widzewem, w którym jednak podopieczni Mariusza Lewandowskiego mieli sporo szczęścia. Negatywnym echem odbiła się za to porażka po rzutach karnych z niżej notowaną Lechią Zielona Góra w ramach rozgrywek Pucharu Polski.

Analizując występy ekipy z Radomia w meczach wyjazdowych, warto zwrócić uwagę, że w 2 ostatnich meczach ligowych wywalczyła komplet punktów. Ogólnie Radomiak po raz ostatni przegrał w meczu wyjazdowym z Lechem Poznań, nie licząc tutaj porażki po karnych z Lechią Zielona Góra.
radomiak-radom-statystyki-superbet-zaklady-bukmacherksie 

Statystyki – Radomiak Radom:

  • Radomiak jest niepokonany w 2 ostatnich meczach z tym rywalem.
  • Ekipa z Radomia wygrała 4 z ostatnich 6 pojedynków bezpośrednich z Miedzią.
  • Radomiak przegrał 3 z ostatnich 4 meczów o stawkę.
  • Radomiak aktualnie plasuje się na 10. miejscu w tabeli z dorobkiem 23 punktów.
  • Radomiak ma ujemny bilans bramkowy 21:23.

Zakłady bukmacherskie

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami było wyrównane i mogło potoczyć się w obie strony. Spory wpływ na losy tej rywalizacji miała jednak czerwona kartka, którą otrzymała ekipa beniaminka. Gdyby nie wykluczenie, być może Miedź wyjechałaby z Radomia z kompletem punktów.

Zakłady bukmacherskie są już przygotowane na to spotkanie. Oferta kursów głównych wskazuje, że faworytem tej rywalizacji będzie grający na swoim boisku beniaminek. Warto jednak zwrócić uwagę, że podczas ostatniego spotkania tych drużyn w Legnicy lepsza okazała się ekipa z Radomia. Ogólnie ostatnie rywalizacje pomiędzy tymi zespołami wskazują, że w 3 z 4 rywalizacji nie było wyniku z bramką obu stron. Czy tym samym możemy się tutaj spodziewać underowego zakończenia? Zdaniem zakładów bukmacherskich jest to prawdopodobne rozstrzygnięcie.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Piłkarze gospodarzy z pewnością zdają sobie sprawę, że takie rywalizacja, jak właśnie nadchodzące spotkanie z Radomiakiem na koniec sezonu mogą okazać się decydujące w walce o utrzymanie. Tym samym ciekawą opcją na to starcie może być typ z podwójną szansą na 1X/-3,5 gola. Taki typ zakończył się powodzeniem w pierwszej rywalizacji pomiędzy tymi ekipami. Miedź Legnica w pierwszej części sezonu wywalczyła aż 8 z 12 punktów przed własną publicznością, dlatego można zakładać, że również w rundzie rewanżowej będzie lepiej punktować na swoim boisku.

Radomiak już w pierwszym meczu rundy wiosennej stanie przed naprawdę trudnym zadaniem. Ewentualne zwycięstwo może być więc znakomitym prezentem dla kibiców.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

#WieszPierwszy

Najnowsze wiadomości

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Najczęściej czytane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Polecamy