Bezpłatne studia na świetnej uczelni czekają!

Bezpłatne studia na świetnej uczelni czekają!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Chcąc ubiegać się o bezpłatne miejsca na uczelni, trzeba spełniać kilka kryteriów. Kandydaci powinni być mieszkańcami Mazowsza i absolwentami szkoły ponadgimnazjalnej (nie mogą to być studenci Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie). Ponadto powinni wykazać się wymaganą minimalną średnią ocen nie niższą niż 4,3 oraz średnią oceną z matematyki i informatyki/technologii informacyjnej nie niższą niż 4,5 a także pochodzić z rodzin o określonym dochodzie brutto na osobę (szczegóły w regulaminie).

Kandydaci chcący studiować w szkole powinni dostarczyć wymagane dokumenty – kwestionariusz osobowy, oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych, wykaz ocen lub kserokopię świadectwa dojrzałości, dokumenty potwierdzające sytuację materialną studenta, zaświadczenie ze szkoły/uczelni o statusie ucznia/studenta (dot. członków rodziny pozostających we wspólnym gospodarstwie) oraz kopię dowodu osobistego.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca br. pod adresem:

Departament Edukacji Publicznej i Sportu

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

ul. Jagiellońska 36

03-719 Warszawa

Szczegółowe informacje, a także regulamin i kwestionariusz osobowy można uzyskać na stronie www.mazovia.pl w zakładce Komunikaty oraz pod nr tel. tel. (22) 59 79 421.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy