Osiem medali zawodników RKT Radom we Wrocławiu

Radomski Klub Taekwon-do okazał się najlepszy w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski Juniorów oraz Mistrzostw Polski Zachodniej Seniorów MMA. Zawodnicy tego klubu zdobyli osiem medali.

Zawody odbyły się we Wrocławiu. Kadra Radomskiego Klubu Taekwon-do na tych mistrzostwach liczyła 14 zawodników. Byli to: Dominik Tkaczyk, Adrian Młynarski, Michał Piszczek, Bartosz Gutkowski, Eryk Czachor, Mateusz Snopczyński, Krystian Kłosowski, Mikołaj Walczyk, Cezary Kruszniewski, Sławomir Kołtunowicz, Kacper Kucharski, Paweł Bińskowski, Jakub Nowikow, Wojciech Górecki.

Aż połowa podopiecznych Giermana Anfinogienowa zdobyła na mistrzostwach Polski Zachodniej medale. Złote krążki wywalczyli Paweł Binkowski (formuła junior 80 kg), Sławomir Kołtunowicz (formuła senior, ograniczona formuła 67kg), Michał Piszczek (formuła senior, ograniczona formuła 62kg) oraz Bartosz Gutkowski (formuła full contact 62kg). Na drugim stopniu podium stanął Dominik Tkaczyk (formuła full contact 62kg), a brąz zgarnęli Eryk Czachor (formuła senior, ograniczona formuła 62kg), Cezary Kruszniewski (formuła junior 67kg) oraz Wojciech Górecki (formuła full contact 87kg).

Radomski Klub Taekwon-do wygrał klasyfikację drużynową zdobywając osiem medali. Ex equao na drugim miejscu uplasowały się Lutadores Opole i Gold Team Bielawa (po 4 krążki).