Medale judoków z Kowali

Nasi zawodnicy z sukcesami startowali w Międzynarodowym Pucharze Polski w Poznaniu. W turnieju wystartowało ponad 700 zawodników z Polski i z zagranicy. W tym gronie judocy z Kowali pokazali się z dobrej strony i sięgnęli po sześć medali. Dwa brązowe krążki w kategorii dzieci wywalczyli Brajan Lesniewski i Alicja Kowalska. Natomiast wśród młodzików złoty medal wywalczyła Klaudia Chobot, srebro zdobyli Weronika Nogaj, Emilia Kowalska i Igor Błeszyński.

Nie mniej udani zakończył się start naszych zawodników w Pucharze Polski w Krakowie. Na najwyższym stopniu podium ponownie stanęła Klaudia Chobot. Srebrne medale zdobyli Igor Błeszyński, Piotr Chełmiński i Emilia Kowalska, a brąz wywalczył Alessio Leśniewski.

W obu turniejach ULKS Judo Kowala znalazł się w pierwszej trójce w klasyfikacji punktowej i medalowej.

Dobre występy zawodników z Kowali zostały zauważone i troje z nich dostało powołanie do kadry Mazowsza na Drużynowe Mistrzostwa Polski, które 26 listopada odbędą się w Bytomiu.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.