Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Karatecy walczyli o medale

Karatecy walczyli o medale
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski. 

Sędzią Głównym zawodów był shihan Witold Choiński 6 dan (Białystok), a sędziami maty shihan Bogusław Plewka 5 dan (Lubliniec), sensei Dariusz Szulc 4 dan (Piotrków Trybunalski), Krystian Niemiec 4 dan, Jarosław Hebda 4 dan (Wieliczka), Tomasz Mrowiec 3 dan (Katowice), Grzegorz Uzar 2 dan (Tarnobrzeg). 

Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej w Karate OYAMA



Medale i puchary dla zwycięzców ufundował Prezydent Miasta Radomia, a nagrody dla najlepszych zawodników Marszałek Województwa Mazowieckiego. Puchary wręczali Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Pan Rafał Rajkowski, Sekretarz Miasta Radomia Pan Rafał Czajkowski, Kierownik Biura Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Radomiu Pan Mirosław Paluch, Prezes MOSiR w Radomiu Pan Grzegorz Janduła, shihan Witold Choiński oraz shihan Bogusław Plewka. 


LEKKI KONTAKT

Młodzik chłopcy 10-12 lat -30 kg
I Damian Kalinowski, Białystok
II Hubert Malczenko, Radom
III Jakub Polkowski, Wieliczka

Młodzik dziewczęta 10-12 lat -30 kg
I Ela Ferenc, Oświęcim
II Kamila Młynarczyk, Rzeszów
III Klaudia Stanik, Lublin

Młodzik chłopcy 10-12 lat -35 kg
I Semir Hattab, Lubliniec
II Wilk Dawid, Kraków KOYAMA
III Oskar Bednarek, Radom

Młodzik dziewczęta 10-12 lat -35 kg
I Majka Bielecka, Lublin
II Oliwia Karwacka, Lublin

Młodzik chłopcy 10-12 lat -40 kg
I Igor Kromka, Kraków KOYAMA
II Nikodem Siegieńczuk, Białystok
III Aleks Mikulski, Białystok

Młodzik dziewczęta 10-12 lat -40 kg
I Gabrysia Gabryś, Wieliczka
II Paulina Sułkowska, Rzeszów
III Malwina Woźniak, Rzeszów

Młodzik chłopcy 10-12 lat -45 kg
I Jan Kursa, Kraków Krakowska Akademia Sportu
II Aleksander Skłucki, Legionowo
III Mateusz Lebioda, Radom

Młodzik dziewczęta 10-12 lat -45 kg
I Julia Pawlak, Legionowo
II Maja Kotyra, Lublin
III Marcelina Szyposzyńska, Piotrków Trybunalski

Młodzik chłopcy 10-12 lat +50 kg
I Radosław Szala, Tarnobrzeg
II Hassan Jadou, Legionowo
III Kacper Furmak, Lublin

Młodzik dziewczęta 10-12 lat +50 kg
I Emilia Hajduk, Wieliczka
II Weronika Duda, Lublin

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -35 kg
I Paweł Kosterna, Radom
II Jakub Kargul, Lublin

Młodzik dziewczęta 12-14 lat -35 kg
I Wiktoria Kubacka, Lubliniec
II Laura Adamska, Piotrków Trybunalski
III Antonina Kowalczyk, Radom

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -40 kg
I Albert Trojan, Radom
II Jakub Lara, Katowice
III Adrian Gacan, Lublin

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -40 kg
I Greczner Oliwia, Oświęcim
II Skrzypczak Martyna, Kozienice

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -45 kg
I Tomasz Tomczyk, Białystok
II Maciej Malinowski, Rzeszów
III Jakub Przyborski, Legionowo

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -45 kg
I Inga Fister, Piotrków Trybunalski
II Maja Aszkiełowicz, Radom
III Michalina Jenżak, Kozienice

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -50 kg
I Aleksander Tomczyk, Kraków Krakowska Akademia Sportu
II Krzysztof Guz, Lublin
III Marcin Łogin Tarnobrzeg

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -50 kg
I Zofia Marzec, Kraków KOYAMA
II Karolina Podlaszewska, Lublin
III Czwórnóg Emilia, Lublin

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -55 kg
I Filip Rzymowski, Lubliniec
II Julian Boduszek, Katowice
III Bartosz Jagła, Łódź

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -55 kg
I Malwina Matyjanek, Radom
II Małgorzata Walas, Piotrków Trybunalski
III Aleksandra Depa, Rzeszów

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -60 kg
I Szymon Dębski, Rzeszów
II Dawid Bekier, Tarnobrzeg
III Szymon Tobiasz, Rzeszów

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -60 kg
I Oliwia Balczun, Białystok
II Paulina Polonis, Lublin

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat +60 kg
I Maciej Midura, Wieliczka
II Michał Domalewski, Białystok
III Krystian Skobel, Lublin

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat +60 kg
I Wiktoria Krzyżanowska, Lublin
II Maja Woźniak, Rzeszów
III Ewa Jaworowicz, Białystok


SEMI KNOCKDOWN

Junior dziewczęta 14-16 lat -45 kg
I Anna Ferenc, Oświecim
II Paulina Wójtowicz, Lublin
III Romanek Kamila, Oświęcim

Junior chłopcy 14-16 lat -50 kg
I Marcin Woliński, Lublin
II Marcin Tran, Warszawa

Junior dziewczęta 14-16 lat -50 kg
I Amelia Tomaszewska, Lublin
II Trancyngier Natalia, Lublin
III Alicja Fugiel

Junior chłopcy 14-16 lat -55 kg
I Gniewomir Herbst, Kraków KOYAMA
II Jakub Rzewuski, Kraków Krakowska Akademia Sportu
III Krzysztof Stępień, Radom

Junior dziewczęta 14-16 lat -55 kg
I Zuzanna Górka, Kraków KOYAMA
II Michalina Mejbaum, Kraków KOYAMA
III Julia Tyszko, Piotrków Trybunalski

Junior chłopcy 14-16 lat -60 kg
I Michał Płonka, Wieliczka
II Michał Cwil, Kozienice
III Jakub Pojawa, Białystok

Junior dziewczęta 14-16 lat -60 kg
I Liwia Kowalczyk, Lublin
II Aleksandra Kowalczyk, Radom

Junior chłopcy 14-16 lat -65 kg
I Jadou Ibrahim, Legionowo
II Jakub Jaworski, Lublin
III Filip Lisek, Radom

Junior dziewczęta 14-16 lat +60 kg
I Martyna Górak, Piotrków Trybunalski
II Kalina Kokoszka, Rzeszów
III Joanna Kozłowska, Kraków KOYAMA

Junior chłopcy 14-16 lat -70 kg
I Adam Dzięgiel, Oświęcim
II Tomasz Słoma, Rzeszów
III Jakub Śpiewak, Lublin

Junior chłopcy 14-16 lat +75 kg
I Jan Kosterna, Radom
II Mikołaj Michalczyk, Radom
III Patryk Kowalczyk, Kozienice

Junior starszy dziewczęta 16-18 lat -55 kg
I Wiktoria Rycerz, Lublin
II Wiktoria Fliśnik, Wieliczka
III Justyna Jaworska, Kozienice

Junior starszy chłopcy 16-18 lat -60 kg
I Mateusz Ostrowski, Oswięcim
II Szczepan Szmidt, Lublin
III Jakub Twardowski, Kraków KOYAMA

Junior starszy dziewczęta 16-18 lat -60 kg
I Klaudia Lidak, Radom
II Kinga Pasternak, Kraków Krakowska Akademia Sportu
III Maria Walas, Piotrków Trybunalski

Junior starszy chłopcy 16-18 lat -65 kg
I Cezary Bartos, Piotrków Trybunalski
II Maciej skiba, Kraków KOYAMA
III Wojciech Rebiś, Radom

Junior starszy dziewczęta 16-18 lat +60 kg
I Julia Szreiter, Łódź
II Daria Pawłuszek, Kozienice

Junior starszy chłopcy 16-18 lat -70 kg
I Mikołaj Wójtowicz, Radom
II Piotr Sztuc, Łódź
III Jan Cieslakowski, Kozienice 

Junior starszy chłopcy 16-18 lat -80 kg
I Sebastian Uzar, Tarnobrzeg
II Mateusz Pichur, Lublin
III Piotr Gospodarczyk, Radom

Junior starszy chłopcy 16-18 lat +80 kg
I Mariusz Fiet, Kozienice
II Maciej Pyszczak, Kozienice

Senior kobiety 18-35 lat -60 kg
I Kinga Krawczyk, Kozienice
II Magdalena Stasiewicz, Białystok

Senior kobiety 18-35 lat + 60 kg
I Daria Dędek, Piotrków Trybunalski
II Klaudia Różańska, Rzeszów

Senior mężczyźni 18-35 lat -70 kg
I Patryk Fliśnik, Wieliczka
II Kamil Pandzich, Katowice
III Sebastian Bazan, Katowice

Senior mężczyźni 18-35 lat -80 kg
I Paweł Matyszewski, Białystok
II Karol Majewski, Kozienice
III Damian Hadaś, Katowice

Senior mężczyźni 18-35 lat +80 kg
I Artur Brzozowski, Radom
II Artur Baryła, Katowice

Senior starszy kobiety pow. 35 lat -60 kg
I Marta Lenardt, Radom
II Ewa Sosnowska, Radom

Senior starszy kobiety pow. 35 lat + 60 kg
I Aleksandra Poręba, Radom
II Anetta Skowron-Baryła, Katowice

Senior starszy mężczyźni -70 kg
I Paweł Lecki, Lublin
II Marcin Lipa, Radom

Senior starszy mężczyźni -80 kg
I Marcin Siurmicki, Lubliniec
II Piotr Kaczyński, Lublin
III Jarosław Wawrzak, Radom

Senior starszy mężczyźni +80 kg
I Wojciech Lenardt, Radom
II Paweł Szewczyk, Kozienice

Nagrody specjalne

Najlepszy Zawodnik Turnieju w lekkim kontakcie
Wiktoria Kubacka, Lubliniec 
Nikodem Siegieńczuk, Białystok

Najlepszy Zawodnik Turnieju w Semi Knockdown Juniorów
Klaudia Lidak, Radom
Mikołaj Wójtowicz, Radom

Najlepszy Zawodnik Turnieju w Semi Knockdown Seniorów
Aleksandra Poręba, Radom
Patryk Fliśnik, Wieliczka

Najbardziej Waleczny Zawodnik Turnieju w Lekkim Kontakcie
Inga Fister, Piotrków Trybunalski

Najbardziej Waleczny Zawodnik Turnieju w Semi Knockdown
Szczepan Szmidt, Lublin

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy