LUKS Sportowa Czwórka wygrała na inaugurację wiosny!

LUKS Sportowa Czwórka Radom - Wanda Kraków 2:0 fot. M SRadomskie piłkarki, zagrały bardzo dobre spotkanie. Pokonały one w niedzielne przedpołudnie zespół Wandy Kraków. Był to pierwszy mecz w rundzie wiosennej w wykonaniu obu drużyn.

Już w 16 minucie LUKS przeprowadza składną akcję, Zielińska zagrywa piłkę w pole karne do Grajko, która nie zmarnowała sytuacji i zakończyła wszystko bramką na 1:0.
Wanda Karków mimo straty gola, cały czas próbowała doprowadzić do wyrównania. W 38 minucie gry bardzo dobrą interwencją popisała się Kowalczyk (LUKS) broniąc uderzenie rywalek z rzutu wolnego (ok 20 metr od bramki).

W 67 minucie kolejna dobra akcja Czwórki, strzał oddała Molenda, ale niestety został on obroniony przez bramkarkę gości.

W 83 minucie kropkę nad i postawiła Grad. Po rzucie rożnym, wykonywanym przez Nowakowską, piłka spadła właśnie pod nogi Grad. Radomianka nie zmarnowała sytuacji i zdobył bramkę na 2:0.

Niedzielne spotkanie było dobrym przykładem ambicji i woli walki ze strony Czwórki. Można powiedzieć, że cała radomska drużyna zasługuje na wyróżnienie.

Luks-Wanda 2-0 (1-0)
bramki:Grajko 16 min,Grad 83 min

LUKS: Kowalczyk-Chrzanowska,Jaworska,Herman,Jarosz(65 Adamska)-Molenda,Grad,Zielińska(89 Stanik),Grajko-Nowakowska(87 Barańska),Wiaderna(85 Pieniący)