Żeński tenisowy turniej ITF kobiet, Lotos PZT Polish Tour w Radomiu

Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~ 78.88.220.*** 2021-08-15 19:09
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 178.235.189.*** 2021-08-04 16:28
    Czy Malwina Kopron znalazłaby , miejsce , na codzienny trening rzutu młotem w Radomiu ?
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 178.235.189.*** 2021-08-04 16:19
    Czy Malwina Kopron znalazła by boisko treningowe do rzutu młotem w Radomiu ?
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.146.*** 2021-08-03 19:08
    Uwaga na radomskiego rozbijacza małżeństw. To jest jego etyka, moralność, to pukanie podwładnej ...
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Rr 185.226.61.*** 2021-08-03 15:57
    Gdzie stadion obesran
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~ULL 178.235.189.*** 2021-08-03 09:12
    Nie parodiuj prezydencie popatrz jak zrobiony jest zalew Borki kosze umieszczone przy parkingu tak że auta tluką, lampy niewyremontowane- klosze żólte ze starości co w Radomiu zrobione to wielka chała -to co wybraliście to macie radomianie niedojrzaly dzidziuś co umie się cieszyc z byle czego
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Zielonobiały 95.49.70.*** 2021-08-02 15:07
    Witek niedojda już się nie lansuje wśród kibiców, bo co o nim myślą wykrzyczeli na meczu z Legią. Teraz zostały mu tenisowe nastolatki.
    • 72%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.42.104.*** 2021-08-03 08:55
      na stadionie kibice dosadnie podziękowali witkowi niedojdzie i jandule za stadion...aż im uszy opadły
      • 82%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.147.*** 2021-08-02 22:48
    Uważajcie żony, Czerwonolicy impotent w natarciu.
    • 91%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Józek 37.225.28.*** 2021-08-02 22:14
    STADION BUDOWAĆ NIEUDACZNICY!!!!!
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~RKS The Best 84.164.39.*** 2021-08-02 21:08
    RKS pokonała mistrza Polski a nawet niema stadionu,w Niemczech to już 100 sponsorów budowałby stadion... PO Kaput Tusk kaput hańba
    • 82%
    • |
    • oceń:
    • |