0:2
(0:2)

platinium sponsor

Starzyński - Dudziński

8 minut doliczył sędzia!

Leandro - Karwot, Sokół - Maurides

Za chwilę wejdą Sokół i Karwot

87'

Faulowany Matos, ale bez kartki dla Kusztala

Żubrowski - Zhigulev

83'

Na spalonym złapany Machado

80'

Niesygnalizowany strzał Kusztala zza pola karnego, ale obok słupka

76'

Jakubik w łatwy sposób powstrzymuje atak Podlińskiego

Żiwec najwyraźniej miał dość tych niewykorzystanych sytuacji...

75'

Żiwec - Kusztal

74'

Rossi efektownym wźlizgiem wyłuskał piłkę spod nóg Podlińskiego!

72'

Wciąż obie drużyny bez zmian...

Zaostrzył się mecz w Lubinie. Teraz żółta kartka dla Daniela

Już wiemy, że kartką ukarany został także rezerwowy Balić, który wbiegł na boisko i sam próbował wymierzyć sprawiedliwość

Okazało się, że czerwoną kartką ukarany został tylko Angielski, choć sędzia pokazał dwie kartki w tym kolorze...

Według sędziego Malca faulował rywala w walce o piłkę

Napewno boisko opuści Karol Angielski

Oj posypały się czwerwone kartki . Bardzo duże zamieszanie w polu karnym Zagłębia!

Nie wygląda dobrze postawa Zielonych w tej drugiej połowie

60'

Żiwec zza pola karnego strzelał, ale i tym razem niecelnie

Już wszystko w porządku

Masażyści na murawie. O pomoc prosi Nascimento

Radomiak oddał inicjatywę Miedziowym, i liczy na kontrataki

56'

Pantić uderzał z okolic 10 metra, ale minimalnie niecelnie

55'

Rzut rożny dla Miedziowych

46'

Strzał lewą nogą Starzyńskiego, ale zablokowany przez obronę

Radomiak rozpoczął

Gromkie brawa towarzyszyły wychodzącym radomianom

Obie drużyny już na murawie

Zadowolony z wyniku 1. połowy Dariusz Banasik, tym bardziej...

Trener Żuraw nie dokonuje żadnych zmian

Koniec 1 połowy. Gwizdy kibiców Zagłębia!

Na spalonym Machado

Leżał Nascimento, ale już wszystko w porządku z jego zdrowiem

43'

Potężny strzał Mauridesa z dystansu i z problemami łapie piłkę Hładun

41'

Strzał z 30 metrów Żubrowskiego, ale niecelny

Bartolewski

40'

Hładun w sobie tylko znany sposób broni strzał Mauridesa!

Faulowany Angielski!

40'

Machado wysoko i bardzo niecelnie

39'

Kontra Zagłebia, ale nikt nie zamknął akcji!

38'

Strzał zawodnika Radomiaka ze swojej połowy i Hładun po raz kolejny na wysokości zadania!

37'

Kolejna skłądna akcja radomian, ale dośrodkowanie Angielskiego przeciął Hładun i ratuje zespół przed utratą trzeciej bramki

35'

Coraz więcej gwizdów ze strony kibiców Miedziowych

Przy bramce Angielskiego asystował Maurides, który głową strącił futbolówkę

Oj...Machado i piłka minęła o centymetry słupek bramki Zagłębia!

28'

Angielski szybko zrehabilitował się za niewykorzystaną okazję i mocnym uderzeniem piłki z prawej nogi podwyższa wynik!

Angielski!

26'

Co za szansa! Efektowna piętka Mauridesa do Machado. Ten dośrodkował do Angielskiego, który nieznacznie się pomylił!

Dużo walki teraz w środkowej strefie boiska

Karol Angielski

Zagotowało się pod bramką, ale ostatecznie lubinianie wybili piłkę

22'

Kontratak Radomiaka. Machado podał do Abramowicza, a ten wywalczył rzut rożny

20'

Druga w meczu dosokonała okazja Ziveca, ale i tym razem skrzydłowy uderzył ponad poprzeczką

18'

Na spalonym złapany Angielski

Stoper najwyżej wyskoczył do dośrodkowania i strzałem piłki głową wyprowadził gości na prowadzenie!

Raphael Rossi!

14'

GOOOOOOOLLLL!!!!

11'

Abramowicz mocno dośrodkował futbolówkę w pole karne , ale na posterunku Hładun

Banasiak obecnie gra w Chrobrym Głogów

Uwaga dziś z wysokości trybun mecz ogląda Adam Banasiak, a więc były zawodnik Radomiaka

7'

Dwójkowa akcja Leandro - Jakubik i strzał obrońcy, ale nieznacznie niecelny

5'

Zakotłowało sie pod bramką Radomiaka! Strzelał Podliński, strzelał Żubrowski, ale piłke blokowali rywale!

2'

Ale szczęście Radomiaka! Chodyna dośrodkował w pole karne, a tam sam przed pustą bramką znalazł się Zivec i przestrzelił!

Rozpoczynamy mecz

Radomiak: Majchrowicz – Jakubik, Rossi, Cichocki, D. Abramowicz – Leandro Pereira (C), Kaput, Nascimento, L. Machado – Angielski, Maurides.

Zagłebie: : Hładun – Chodyna, Kruk, Pantić, Bartolewski – Poręba, Żubrowski, Starzyński (C) – Daniel, Żivec – Podliński.

Gospodarze od 5 meczów bez zwycięstwa, a Radomiak od 6 meczów bez porażki!

Zagłebie dziś mocno osłabione brakiem kilku zawodników chorych na covid

Obie drużyny już na boisku, a gości dopingować będzie blisko 100 najwierniejszych kibiców