Bramki: Agu (5.), Mikita (12.), Mazan (32.), Jakub Rolinc (88., 90.)

Obszerną zapowiedź i garść informacji o naszym rywalu znajdziecie TUTAJ.

A JEDNAK!!! ROLINC PO RAZ DRUGI!!! KAPITALNY WOLEJ PO DOŚRODKOWANIU BRĄGIELA!!!

89'

Kontrolujemy mecz, już chyba nic się tu nie zdarzy.

88'

JAKUUUUUUUB ROOOOLINC!!! WINSZTAL DECYDUJE SIĘ NA STRZAŁ Z RZUTU WOLNEGO Z OSTREGO KĄTA, BRAMKARZ BRONI Z NAJWYŻSZYM TRUDEM, ALE ROLINC NIE DAŁ MU SZANS PRZY DOBITCE!!!

87'

Jabłoński powalony w bocznej strefie boiska w okolicy pola karnego Gwardii. Okazja do dośrodkowania.

86'

Michał Grudniewski asekuruje Martina Klabnika, który został wyprzedzony przez rywala.

85'

Korner dla naszego zespołu.

84'

Goście odbierają piłkę w defensywie.

83'

"Zieloni" idą śladem AS Romy, choć nie pogardzilibyśmy wyższą wygraną.

82'

Niewiele dzieje się w drugiej połowie spotkania.

81'

Patryk Mikita opuszcza plac gry, wchodzi Winsztal.

80'

Patryk Winsztal za chwilę pojawi się na boisku.

79'

Rzut rożny dla gości.

78'

Rolinc naciska bramkarza, ale Hartleb się nie pomylił.

77'

Niecelny strzał koszalinian.

76'

Powtarzamy akcję i mamy korner, ale nie mieliśmy pomysłu na to, jak go rozegrać. Grudniewski dobrze zatrzymał kontratak Gwardii.

75'

Zatrzymujemy atak rywali, ruszamy z kontrą, Jabłoński do Mazana, ten w pole karne, ale obrońcy powstrzymali naszych zawodników. Po chwili strzelamy, jednak blokuje to uderzenie... Jakub Rolinc.

74'

Faul w bocznej strefie, kontrolujemy mecz.

73'

Podwójna zmiana w ekipie gości. Maciej Szmatiuk i Patryk Baranowski schodzą z boiska, w ich miejsce Rafał Majtyka i Maciej Stańczyk.

72'

Dośrodkowanie w pole karne, Brągiel do Mikity, ten odgrywa do Brągiela, ale uprzedził go obrońca.

71'

Fatalnie gra Gwardia w obronie, przed chwilą obrońca podał do bramkarza na piąty metr, bo był naciskany przez rywala. Pachniało wpadką.

70'

Colina uderza z dystansu, wprost w bramkarza.

69'

Kapitalne uderzenie Mazana!!! Słowak trafił w poprzeczkę!

69'

Dawid Jabłoński zmienia Chinonso Agu, który dziś zaliczył świetny występ.

68'

Kuriozalna sytuacja. Mazan do Rolinca, podanie zbyt mocne, a Szmatiuk... podał do wychodzącego bramkarza. Mamy rzut wolny pośredni w polu karnym.

67'

Rolinc niecelnie, Mikita zatrzymany przy próbie kontry. Tymczasem rozgrzewa się Jabłoński.

66'

Brzydki faul na Mazanie przy linii bocznej. Faulował Maciąg.

65'

Kapitalnie Mazan z Rolincem poklepali, Słowak dogrywa w pole karne w kierunku Mikity, ale nie sięgnął piłki były napastnik Legii.

64'

Znów świetnie Radomiak, Peter Mazan zakręcił kilkoma rywalami, podał do Rolinca, który został zatrzymany przez obrońcę w polu karnym.

63'

Mazan wprost na głowę Klabnika z rzutu rożnego, ale strzał wprost w ręce Hartleba.

63'

Jakubik kapitalnie teraz odpalił, minął rywala i wyszedł do dogodnej sytuacji, zagrał do Mikity, ale wybija piłkę obrońca.

62'

Szukamy kolejnej okazji, ale goście dobrze się bronią.

61'

Jakubik przechwycił piłkę wyprzedzając rywala, ale nie udało się wyprowadzić kontrataku.

60'

59'

Gra toczy się w środku pola, Radomiak zwolnił tempo.

58'

Adrian Kwiatkowski ukarany żółtą kartką za faul na Brągielu.

57'

Fatalny błąd Klabnika, źle przyjął piłkę i dostał "siatkę", ale wrócił Brągiel, który dobrze asekurował rywala.

57'

Nic z tego, odzyskujemy piłkę.

56'

Rzut wolny dla gości w bocznej strefie boiska, okazja do dośrodkowania...

55'

1907 osób ogląda dzisiejsze spotkanie.

54'

Dziękujemy za dwie asysty Kubie Wróblowi i witamy na boisku czeskiego snajpera.

54'

Dwa kornery nie przyniosły zagrożenia. Za chwilę na boisko wejdzie Jakub Rolinc.

53'

Skowron przerywa akcję w polu karnym, nie było faulu. Będzie rzut rożny.

52'

Uraz Szuprytowskiego coraz bardziej daje się we znaki. "Małego" zmienia Dariusz Brągiel.

51'

Kontrę Gwardii przerywa faul Grudniewskiego. Po chwili goście oddali strzał z dystansu, ale wprost w ręce Gostomskiego.

50'

Mazan rozciągnął do Szuprytowskiego, jednak zatrzymali go obrońcy.

49'

Hartleb łapie piłkę, nie było zagrożenia.

48'

Faul gości na własnej połowie, będzie okazja do dośrodkowania w pole karne.

47'

Mikita minął trzech rywali, ale nie miał mu kto pomóc.

46'

Dwie zmiany w ekipie gości. Michał Szubert za Adama Setlę, a Aleksander Karbowiak zostanie zmieniony przez Adriana Kwiatkowskiego.

46'

Wznawiamy grę! Oby w drugiej połowie nasza drużyna poszła za ciosem.

45+2'

Strzał Szuprytowskiego z rzutu wolnego zatrzymał mur, a sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania. Brawo Radomiak!

45+1'

Wróbel odebrał piłkę Wojciechowskiemu, zagrał przed pole karne do Szuprytowskiego, którego doświadczony obrońca powstrzymał faulem. Żółta kartka i okazja do strzału z 20 metrów.

45'

Grudniewski zatrzymał napastnika, łapie piłkę Gostomski. Chwilę później Mazan został złapany na spalonym. Pogramy minutę dłużej.

45'

Jeszcze jedna próba naszego zespołu, zablokowane dośrodkowanie Patryka Mikity.

44'

Gwardia spróbowała nam zagrozić, grę wznowi jednak Gostomski.

43'

Kolejne zgranie piłki przez Wróbla, lecz tym razem Hartleb łapie piłkę.

42'

Nie udało się stworzyć zagrożenia, ale wciąż rozgrywamy piłkę na połowie rywala.

41'

Damian Jakubik! Szuprytowski wypatrzył go za linią obrony, nasz defensor huknął z pola karnego... minimalnie niecelnie!

40'

Agu się potknął, ale mimo to zdołał opanować piłkę, minąć rywala i podać. To wiele mówi o poziomie Gwardii.

39'

Jeśli jeszcze przez chwilę obrońcy Radomiaka będą sobie wzajemnie podawali, doliczymy "Zielonym" 1,5%.

38'

Wciąż rozgrywamy piłkę, jeśli mielibyśmy statystyki posiadania futbolówki, to Radomiak prawdopodobnie miałby w nich 95,5%.

37'

Kapitalne zagranie do Mikity, ten przyjął piłkę w polu karnym, minął obrońcę i poszukał kolegi w szesnastce, ale szybsi obrońcy Gwardii, którzy ratują sytuację. Była okazja na 4:0...

36'

Mazan mija kilku rywali, dogrywa do Szuprytowskiego, ale ten niecelnie centruje. Z dystansu spróbował Agu, jednak niecelnie.

35'

Colina wypatrzył Szuprytowskiego, lecz zbyt mocne było to podanie.

34'

Kolejny raz na spalonym Damian Szuprytowski.

33'

Szybko odbieramy piłkę po wznowieniu gry.

32'

GOOOOOOOOOL! RUSZAMY Z KONTRĄ, MIKITA WYPRZEDZA OBROŃCĘ I DOGRYWA DO MAZANA, KTÓRY Z BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI PAKUJE PIŁKĘ DO BRAMKI!

31'

Pierwszy od dłuższej chwili atak gości. Tymczasem jak widzimy, zmiany jednak nie będzie.

30'

Ładny przerzut Mikity do Szuprytowskiego, jednak "Mały" był na spalonym.

29'

Patryk Winsztal szykuje się do wejścia na boisko. Uraz, chyba Szuprytowskiego, w naszym zespole.

28'

Pięknie teraz znalazł Wróbla Simon Colina, ale nasz napastnik był na spalonym.

27'

Szuprytowski przedarł się pod pole karne gości, próbował dograć do Mikity, ale w ostatniej chwili obrońca zatrzymał to zagranie.

26'

Agu wybija piłkę po dośrodkowaniu.

25'

Ekipa z Koszalina nie może wyjść z 25-30 metra od własnej bramki.

24'

Ofensywny faul Damiana Szuprytowskiego.

23'

To mógł być wielbłąd Szmatiuka! Skowron nie opanował piłki, ale utrzymaliśmy się w okolicach szesnastki Gwardii, Colina zagrał w kierunku Wróbla, ale ten nie przewidział, że Szmatiuk nie trafi w piłkę.

22'

Spokojnie rozgrywamy piłkę w środku pola.

21'

Faul naszego zawodnika na połowie rywali, Gwardia odzyskuje piłkę.

20'

Zablokowany strzał Agu, ale nie była to zbyt dobra pozycja do uderzenia. Grudniewski próbował dobijać, jednak nieskutecznie.

19'

"Zieloni" przeważają, częściej atakujemy prawym skrzydłem.

18'

Znów dobra okazja dla Radomiaka, Mikita wywalczył piłkę przed polem karnym po dośrodkowaniu Jakubika, ale tym razem uderzył niecelnie.

17'

Chwila przerwy w grze, ale Chinonso już gotowy do gry.

16'

Przemysław Brzeziański brzydko fauluje Agu.

16'

Pierwszy celny stzał gości, pewnie broni Gostomski.

15'

Ładny i szybki atak Radomiaka, Skowron do Mazana, ten przerzuca do Szuprytowskiego, "Mały" wpada w pole karne, ale jego strzał broni Hartleb.

14'

Goście próbowali oddać strzał i trafili w kępkę trawy. Piłka dla "Zielonych".

13'

Zdaje się, że była to już druga asysta Jakuba Wróbla. Drugi raz głową.

12'

GOOOOOOOOL! SKOWRON DOGRYWA W POLE KARNE, ZNÓW ZGRANIE PIŁKI GŁOWĄ I TYM RAZEM, RÓWNIEŻ GŁOWĄ, PIŁKĘ DO BRAMKI KIERUJE PATRYK MIKITA!

11'

Bardzo dobrze powalczyliśmy o piłkę w bocznej strefie boiska i szukamy szansy na dośrodkowanie.

10'

Niecelne zagranie Klabnika, Gwardia znów próbuje z dystansu i znów trafia mniej więcej w boisko boczne MOSiR-u.

9'

Mikita faulowany, Gwardia bezradna. Przed chwilą niecelny strzał gości minął bramkę Gostomskiego w znacznej odległości.

8'

Daleka piłka w kierunku Wróbla, ale szybszy Hartleb.

7'

Radomiak przeważa od pierwszej minuty, spokojnie rozgrywamy piłkę.

6'

Skowron odbiera piłkę w obronie, ruszamy z kontrą.

5'

GOOOOOOOOOOOL!!! WRZUT Z AUTU, PRZEDŁUŻENIE GŁOWĄ I FANTASTYCZNY WOLEJ CHINONSO AGU!! RADOMIAK PROWADZI!!!

4'

Ładnie nasz zespół wychodzi z własnej połowy, Skowron do Mikity, ten do Coliny, ten znów do Mikity i nasz skrzydłowy został powstrzymany ostrym faulem.

3'

Efektem agresywnego pressingu jest pierwsza żółta kartka. Jakub Wróbel.

2'

Radomiak od początku mocno atakuje. Agresywny pressing "Zielonych".

1'

Frekwencja dziś nie dopisuje. Na trybunach znów widzimy transparent w ramach akcji "Ostatni gwizdek".

17:00

Zaczynamy mecz! Pierwsze kopnięcie należy do zawodników Radomiaka.

16:55

Z głośników rozbrzmiewa "Przez twe oczy szalone", a my mamy nadzieję, że dziś oszalejemy z powodu gry Radomiaka. Ze szczęścia, rzecz jasna!

16:50

W ostatniej chwili do składu Gwardii wskoczył nowy zawodnik - Maciej Szmatiuk. Dziś zadebiutuje w barwach "Gwadzistów".

16:45

Radomiak na dziś: Gostomski - Jakubik, Klabnik, Grudniewski, Skowron - Colina, Agu, Mazan - Szuprytowski, Wróbel, Mikita