Warta Poznań - Radomiak Radom (relacja LIVE)

3:1
(0:1)

platinium sponsor

KONIEC meczu! Radomiak choć prowadził do przerwy 1:0 to przegrał, bo po zmianie stron w ciągu 7 minut stracił trzy gole!

Leandro

Leży jeden z zawodników Warty

Owacje dla kapitana, który opuszcza boisko

Kupczak - Maenpaa

90'

Ładna akcja Grzesika. Podanie do Castanedy, ale ten strzelił wysoko i niecelnie

Druga połowa przedłużona o 5 minut

88'

Machado strzelał z dystansu, ale niecelnie

87'

Radecki podał piłkę do Angielskiego. Ten uderzył zza pola karnego, ale Lis na posterunku. W końcu celny strzał Radomiaka

Większość akcji teraz w środkowej strefie boiska

Piłka w rękach Lisa, po raz drugi bodajże w tej połowie

Kolejna strata piłki przez zespół gości, a w zasadzie przez Karwota

81'

Co za akcja Warty! Kuzimski sam na sam z Majchrowiczem. Golkiper wybija przed siebie a dobitka wysoko ponad poprzeczką!

Był spalony więc gramy dalej

Trwa konsultacja z Var

78'

Kuzimski wychodził sam na sam z Majchrowiczem, na szczęście dla dziurawej dziś obrony, był spalony!

Szymonowicz głową ponad poprzeczką

77'

Grzesik wywalczył rzut rożny

Zanosi się na drugą porażkę z rzędu. Zawodnicy Radomiaka, grają jakby nie wierzyli w odniesienie sukcesu...

74'

Łukasik, Jakubik - Matos, Karwot

Po stracie trzeciej bramki trener Banasik już tylko siedzi na ławce dla zawodników rezerwowych, a nie tak jak wcześniej stoi przy linii...

W Radomiaku zaraz wejdzie na boisko Karwot

72'

Zrelak - Kuzimski

Gospodarze przyjęli Zielonych na swojej połowie i czekają na kontrataki

64'

Uderzał z dystansu Machado, ale wprost w Lisa

Abramoiwcz strzelał z prawej, swojej słabszej nogi, ale tuż obok słupka

62'

Papeau, Luis Miguel - Szczepański, Castaneda (debiut)

58'

Santos, Cele, Maurides - Radecki, Luizao, Machado.

Szybka reakcja trenera Banasika. Trzy zmiany będą w jego zespole

Strzał z pola karnego Hiszpana i Radomiak na kolanach!!!

53'

Miguel Luis!!!

Kontratak po nieskutecznym strzale Cele. Jakubik źle wybił piłkę i tę przejął Miguel Luis , i wychodząc sam na sam z Majchrowiczem nie dał mu szans

51'

Miguel Luis

Widzów 1563 . Taką informację podał spiker

Groźnie pod bramką Radomiaka. Grzesik dośrodkował wzdłuż bramki i w ostatniej chwili piłkę na róg wybił Leandro

Po raz kolejny Radomiak nie wyszedł z szatni...

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Trałki, do piłki dopadł Jan Grzesik i strzelił z linii pola karnego, a futbolówka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do siatki!

46'

Grzesik

Bez zmian w składach

Sędzia Jakubik rozpoczął 2. połowę

Jako pierwsi przy gromkich brawach wybiegają poznaniacy

Dwa strzały celne oddał Radomiak i prowadzi 1:0!

Koniec 1. połowy

Źle wykonany aut i teraz to radomianie będą wznawiać grę

Arbiter do 1. połowy doliczył conajmniej 120 sekund

43'

Rzut rożny miała Warta, ale piłkę wybija głową Maurides

40'

Radomiak oddala grę od własnej połowy. Gospodarze po straconym golu nie atakują jakoś specjalnie bramki Majchrowicza

Po dośrodkowaniu Leandro, zamieszanie w polu karnym Warty. Raphael Rossi główkował, piłkę wybił Lis, a dopadł do niej Abramowicz i umieścił ją w siatce!

Abramowicz!!!!

35'

Jakubik wywalczył rzut rożny

Zaostrzyła się gra. Leżał Trałka, i leżał Jakubik

27'

Stały fragment gry i dośrodkowanie Łukasika na głowę Mauridesa, ale broni Lis

Uderzał Zrelak, ale wprost w mur

Rzut wolny tuż przed linią pola karnego. Może być groźnie

23'

Cele

21'

Strzelał jeden z zawodników gospdoarzy, ale piłkę zmierzającą w światło bramki zatrzymał Abramowicz!

Radomiakowi trudno przedostać się pod bramkę rywala, ale to nie dziwi, bo poznaniacy w 1. połowie stracili najmniej goli ze wszystkich drużyn, zalediwe 7.