W meczu 3. ligi Broń Radom zagra z liderem Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (relacja LIVE)

1:1
(0:0)

Dopiero co rozpoczął się sezon w 3. lidze, a Broń i Świt po raz czwarty wybiegną na boiska. Gospodarze po porażce z Pogonią spadli na 13. miejsce, zaś Świt to lider tabeli.

KONIEC MECZU. Lider traci pierwsze punkty w sezonie, a ozdobą spotkania piękna bramka Damiana Machajka

Leśniewski zablokowany i rzut rożny dla Broni

Piłkarze pograją jeszcze 180 sekund

Rozpoczął się doliczony czas gry

89'

Śliwiński - Goliasz

88'

Próbował z dystansu Dąbrowski, ale kilka metrów obok słupka bramki Świtu

86'

Pruszkowski

85'

Mocny strzał w wykonaniu jednego z zawodników gospodarzy, ale z problemami na rzut rożny Prus

83'

Smuczyński - Jończyk

82'

Powinno być 1:2. Drewnowski miał przed sobą tylko Zacharskiego i z dwóch metrów trafił wprost w interweniującego golkipera!!!

Fantastyczna bramka dla zespołu Broni! Niemalże z połowy boiska golkipera Świtu przelobował Machajek!

81'

GOL!!! dla Broni

80'

Na spalonym Smuczyński

79'

Broń, która nie ma nic do stracenia przycisnęła, ale defensywa Świtu nic sobie z tych ataków nie robi

Na świetlnej tablicy wciąż 0:0, ale jednak Ciach zdobył gola zgodnie z przepisami...

73'

Świerczek - Kielak

72'

Na boisku leżał jeden z Broniarzy, ale Drewnowski oddał strzał, który pewnie obronił Zacharski

Wprowadzony na boisko kilka chwil wcześniej Ciach strzałem piłki głową pokonuje Zacharskiego

69'

GOL! Arkadiusz Ciach

65'

Pierwszy po zmianie stron wypad Świtu pod bramkę Broni, ale strzał Drewnowskiego pozostawiamy bez komentarza

60'

Podwójna zmiana w Świcie: Ciach i Kusiński w miejsce Sosnowskiego i Wiśniewskiego

Dobry moment gry w wykonaniu Broni. To miejscowi przejęli inicjatywę i niemalże nie opuszczają połowy Świtu

57'

Kolejna ofensywna akcja gospodarzy. Smuczyński znalazł w polu karnym Śliwińskiego, ale uderzenie napasntika obok słupka

55'

Indywidualna akcja i strzał Leśniewskiego. Zbyt słabe uderzenie by mogło zaskoczyć Prusa

52'

Stały fragment gry. Dośrodkowywał Smuczyński, ale wysoko ponad poprzeczką Dąbrowski

49'

Ładny kontratak. Piłkę wyłuskał Lesniewski i podał ja do SMuczyńskiego, ale strzał tego ostatniego ponad poprzeczką

Gramy

Obie drużyny bez zmian w składach

Za chwilę rozpocznie się II połowa. Świt już na boisku, a Broń jeszcze w szatni

Koniec I połowy. Do przerwy bezbramkowy remis

45'

Do regulaminowego czasu gry I połowy arbiter dodał dwie minuty

40'

Zaostrzył się mecz. Ponownie na murawie leżał jeden z Broniarzy, ale już gramy

37'

Oj było groźnie pod bramką Świtu! Dośrodkowywał Stefański, ale uderzenie głową wybronił Prus

35'

Teraz pomoc potrzebna jest zawodnikowi Broni, który trzyma się za pośladek

30'

Pierwszy celny strzał w wykonaniu Broni. Dośrodkowywał Smuczyński, a głową uderzał Matheus Diaz

Co chwila na swoich podopiecznych pokrzykuje teraz trener Artur Kupiec

28'

W środkowej strefie boiska znalazł się Długołęcki, ale jego strzał pewnie wybronił Zacharski

Przerwa w grze, bo pomocy na boisku potrzebował Mateusz Długołęcki. Już wszystko w porządku

23'

Piłkę ręką w polu karnym dotknął Adrian Dąbrowski, ale był to przypadek. Gramy dalej

Tymczasem na trybunach, obie grupy kibiców darzą siebie wzajemnymi epitetami...

21'

Od kilku minut to Świt z inicjatywą, a Broń ogranicza się do kontrataków

18'

Groźny strzał Świtu. Uderzał z linii pola karnego Łukasz Sosnowski, ale wprost w ręce Zacharskiego

15'

Wciąż bez emocji. Obie drużyny do meczu podeszły z dużym szacunkiem dla rywala. Stąd taka gra

13'

Pociecha

Dośrodkowywał Michał Drewniowski, a główkował Bartosz Michalik, ale na posterunku Konrad Zacharski

5'

Pierwszy rzut rożny. Wykonają go zawodnicy gości

3'

Póki co dużo walki, a piłkarze starają się zmusić rywali do błędów. Inicjatywa, jak na razie po stronie Broni

Tymczasem dali znac o sobie kibice MKS-u. Ci dopingują swój zespół zza stadionu

Rozpoczął zespół gości

Skład Świtu: Prus - Cuch, Drwęcki, Michalik, Długołęcki, Tlaga, Cieślak, Wiśniewski, Michalik, Drewnowski, Sosnowski.

Minuta ciszy na stadionie Broni. Związana jest ze śmiercią jednego z kibiców Broni - Łukasza Liska