Tymex Liga Okręgowa: czołówka tabeli straciła punkty

Rezerwy Radomiaka świetnie rozpoczęły mecz po przerwie. Po dwóch golach Jakuba Nowakowskiego i jednym trafieniu Macieja Świdzikowskiego było 3:0 dla "Zielonych" i wydawało się, że Radomiakowi nic już nie grozi. Tymczasem goście z Grójca nie odpuścili, ruszyli do ataku i w ciągu 9 minut strzelili trzy gole, wyrównując stan rywalizacji. Taki wynik utrzymał się już do końca. Z ważnego zwycięstwa cieszyła się inna radomska ekipa - Młodzik Radom, która pokonała pozostającą wiosną w kryzysie, Jodłę Jedlnia-Letnisko 3:2.

Niespodziewanie po raz drugi w tym sezonie swój mecz z Szydłowianką Szydłowiec przegrał lider, LKS Promna. Podopieczni Marcina Kośmickiego okazali się lepsi od zespołu z powiatu białobrzeskiego, zwyciężając 3:2. Warto dodać, że decydujące trafienie Bartosza Kozickiego padło w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. Potknięcia Promnej nie wykorzystał Drogowiec Jedlińsk, który tylko zremisował z Gryfem Policzna 1:1.

Do czołówki doskoczyła Powiślanka Lipsko. To efekt sobotniego zwycięstwa z Orłem WIerzbica 1:0. Gola na wagę tryumfu strzelił Damian Nogaj. Świetną passę w rundzie wiosennej przedłużył Proch Pionki. Spadkowicz z czwartej ligi wygrał w Warce z miejscowym Klubem Sportowym 2:0.

Pierwszy punkt w rundzie wiosennej zdobyła Oronka Orońsko. Podopieczni Mariusza Nowaka przegrywali do przerwy z Polonią Iłża 0:2, w 64. minucie padła kontaktowana bramka, a w doliczonym czasie gry gospodarzom udało się doprowadzić do remisu. Punktami podzielili się też ekipy Pilicy Nowe Miasto oraz SKS-u Potworów. Tam padł remis 1:1.