Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Turzyniecki jednak w Widzewie?

Turzyniecki jednak w Widzewie?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Łukasz Turzyniecki rozpoczął testy w Widzewie Łódź - poinformowała oficjalna strona łódzkiego klubu. Jeszcze wczoraj na portalach widzewiak.pl i widzewtomy.net pojawiła się wiadomość o tym, że obrońca może dołączyć do Widzewa. Na przeszkodzie dotychczas miały stać obowiązkowe testy, których zażądał trener Radosław Mroczkowski, chcąc sprawdzić formę defensora po ciężkiej kontuzji. Zawodnik był początkowo niechętny do tego ruchu, ale ostatecznie łodzianom udało się go przekonać.

http://www.cozadzien.pl/sport/pierwszy-transfer-radomiaka-pewnosci-nie-ma/52778

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Zawodnikiem zainteresowany był też Radomiak Radom, a portal RadomSport.pl już w grudniu anonsował go jako pierwszy oficjalny transfer "Zielonych". Wówczas informowaliśmy, że są to błędne informacje, bo obydwie strony nie zawarły żadnej umowy. Radomiak rozmawiał z zawodnikiem, jednak jeszcze do niedawna nie były to rozmowy sformalizowane, tj. nie wpłynęła żadna oficjalna oferta ze strony radomskiego klubu. Czy taka w końcu się pojawiła? Nie wiadomo, jednak skoro piłkarz udał się na zgrupowanie Widzewa, można przypuszczać, że konkretów zabrakło.

http://www.cozadzien.pl/sport/pomocnik-odchodzi-z-radomiaka/53439

Boczny obrońca w kwietniu zerwał więzadła krzyżowe. Wcześniej zaliczył 19 spotkań w trzecioligowych rezerwach Legii, grał też w Wiśle Puławy, z którą występował w drugiej i pierwszej lidze. Zawodnik będzie sprawdzany w Widzewie przez tydzień i ma zagrać w sparingu z Polonią Warszawa.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

http://www.cozadzien.pl/sport/meik-karwot-skradl-show-lewa-noga-sila-radomiaka/53429

Szymon Janczyk / fot. legia.com

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Anonim 195.205.75.*** 2019-01-30 19:08
    Jak przestanie pisać o pejsach ( radomiak ) to go z roboty witkowski zwolni
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Tęczowa drużyna 192.38.135.*** 2019-01-30 13:45
    Szymon możesz nie pisać na radomski portalu o pejsach? Co mnie obchodzi jakiś żydowski klubik i jego nowy obrzezaniec!?
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~1910 192.38.128.*** 2019-01-29 09:43
    A niech idzie do tirowki widać pasuje tam mentalnie. Natomiast współpraca Legi z innymi klubami zawsze kończyła się upadkiem tych drugich dlatego dziwię się Radomiak szanujący się klub chce współpracować z nimi
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~historyk 82.145.221.*** 2019-01-29 19:21
      Szanujący się klub nie dodaje sobie 35 lat w tak perfidny sposób.
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.5.*** 2019-01-29 20:03
      Historyk nową historię tworzysz??
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 83.15.33.*** 2019-01-30 07:01
      A histeryk jak zwykle ma kompleksy
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.64.*** 2019-01-30 07:49
      może jest zgoda z L3, ale trochę asertywności Widzew to ekipa kosmiczna, galacticos, nie mogę sie ich doczekać w ekstraklapie
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 192.38.135.*** 2019-01-30 13:43
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~spoko 5.184.30.*** 2019-01-29 20:25
    Szymon Janczyk -pisze pan najlepiej o radomskim sporcie w Radomiu.od lat nie bylo w naszym miescie tak wyczerpujących wiadomości np nt Radomiaka.
    • 75%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 37.248.99.*** 2019-01-29 23:48
      Dziękuję, miło mi to słyszeć :)
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 212.160.172.*** 2019-01-30 09:45
      Zrób jeszcze dobrze Janczykowi.
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 192.38.135.*** 2019-01-30 09:09
    A co to jest ten midzem??? Radomiak leje na nich z góry tak samo jak na niewidzialnychwilę kibiców z plant net hool's piwnica nadaje
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.172.232.*** 2019-01-30 08:19
    Dobrze ze wybrał Widzew tam ma szanse na grę w niedługim czasie w ekstraklasie a z radomiakiem tułał by się po wiejskich ligach
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 78.8.198.*** 2019-01-30 08:46
      Dokładnie tak! ponadto tam nie ma aż tylu zakompleksionych znawców sportu i nie będą go obrażać z byle powodu
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 37.47.17.*** 2019-01-29 16:09
    Czemu nie piszecie o rozstrzygnięciu dotacji dla klubów na 2019 rok.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 78.8.198.*** 2019-01-30 08:18
      bo większość na forum to bezmózgie YETI, które potrafią tylko obrażać a ty oczekujesz, że będą coś analizować :)))))
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 5.172.232.*** 2019-01-30 08:11
    Porównywać Widzew do radomiaka to tak jak porównywać poloneza do mercedesa. Gołębiarze nie jesteście w stanie równać sie do Widzewa pod każdym aspektem
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 31.0.123.*** 2019-01-29 20:18
    Do tirowki? Chłopcze trochę szacunku. Widzew to klub z tradycjami wielokrotni mistrz Polski w porównaniu do niszowego radomiaka.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anty jude 192.38.135.*** 2019-01-29 21:07
      Hahahaha widzew to stara k........!!!!!! Buda,buda,buda łańcuch pies to jest cały widzew rts! !!!!!!!! j........pejsy! !!!
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~997 192.38.135.*** 2019-01-29 21:50
      widzew był mistrzem Izraela w graniu na harfie i na wuwuzeli a bruń była mistrzem sprintu osiedlowego tak się rozpedzili, że nikt ich nie widział do tej pory
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar